Miraç Altan Çuhadar

Miraç Altan Çuhadar Kırmızı Oda Miço Mehmet karakteri ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında ise ekran severler tarafından aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında?gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Miraç Altan Çuhadar Kimdir? Nereli?

Maalesef boyu, kaç yaşında ve doğum tarihi gibi bilgilerine ulaşılamamıştır. İstanbul doğumludur, yaşantısını İstanbul’un Bağcılar İlçesi’nde sürdürmektedir. Ziya Gökalp Ortaokulu’ndan mezun olmuştur. Baba tarafından aslen resmi facebook hesabına göre Trabzon, Maçka’lıdır.

Kırmızı Oda isimli dizi de Miço Mehmet karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizideki karakteri olan Miço Mehmet, Sadi’nin en yakın arkadaşı’dır. olarak bilinmektedir. Sadi yer altı dünyasına Miço karakteri ile tanıştığında girmiştir. Dizide Meriç Aral, Burak Sevinç, Binnur Kaya ve Tülin Özen gibi isimlerde rol almıştır.

Miraç Altan Çuhadar Resmi instagram hesabını miracaltancuhadar olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle 3bin e yakın bir takipçisi bulunmaktadır. Tabiki her geçen gün bu sayı artmaya devam etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz