Metin Hara

Metin Hara 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş aslen Musevi kökenli bir ailenin evladıdır.

Üsküdar Amerikan Koleji mezunu Metin Hara daha sonra İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde eğitim almıştır. Eğitimin ardından 1 sene Stajyer Fizyoterapist olarak Çapa Devlet Hastanesi’nde görev almıştır. Uzun yıllar kendisini tamamlayıcı tıp diye tanımlamış olduğu bir çok teknik ve eğitimin içinde bulmuştur. 10 sene kadar bu tedavi çalışmalarının içerisinde yer alan Metin Hara insanın sağlığına olan bütüncül yaklaşımı, insanın hayal gücünden öte yetenekleri insan zihnine sığmayan engin bilgi ve insan bedenine sonsuz güveni sayesinde aldığı sonuçlar ile kısa sürede tıp camiasında yankı uyandırmayı başarmıştır.

2008 senesinde Dinle Neyden isimli filmde Derviş karakteri ile Uluslararası Ankara Film Festivali’nde ödül kazanmıştır. Aynı yıl dünyanın 4 bir yanında seminerler vermiş ve 40’ın üzerinde marka reklamının yüzü olmuştur.

Günümüzde aktif olarak Brüksel’den Dubai’ye haftada 5 gün CEO’lara, Özel Şirket ve bankalar motivasyon ve Stres yönetimi seminerleri vermektedir. 2014 yılında Aşkın İstilası – Yol isimli bir de kitabı ve 2016 yılında yazdığı ilk kitabın devamı niteliğindeki “Dem” adlı kitabı da raflardaki yerini almıştır.

2017 yılında dünyaca ünlü 1981 doğumlu manken Adriana Lima sıkça gündeme gelmiş ve ilerleyen dönemlerde evlenecekleri iddia edilmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz