Mete Deran

Mete Deran rol aldığı Kuruluş Osman isimli dizi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Ekran severler tarafından ise aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? hangi sinema ve dizilerde rol aldı? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Henüz doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu bilgisine ulaşamadığımız yakışıklı oyuncu Mete Deran Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Ayrıca Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde 2 sene oyunculuk eğitimi almıştır.

Levent Ünalan Oyunculuk ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Boyu 1.88 cm, kilosu ise 80’dir.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2016 yılında Kalbimdeki Deniz isimli dizi ile gerçekleştirmiş daha sonra bir çok dizide rol alarak oyunculuk kariyerini sürdürmüştür.

Mete Deran oynadığı diziler;

2016 – Kalbimdeki Deniz
2017 – Anne
2017 – Kalp Atışı
2018 – Meryem
2018 – Mehmed Bir Cihan Fatihi
2019 – Kuruluş Osman (Çetin Alp) Kuruluş Osman dizisinde Burak Özçivit, Nurettin Sönmez ve Ayşegül Günay gibi isimlerle birlikte rol almıştır.

Dizilerin yanı sıra Genel Kurmay Başkanlığı desteği ile hazırlanmış olan, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin bölgesinde düzenlediği operasyonda görev alan timin kahramanlığının konu edildiği Meteler isimli filmde rol almıştır. Filmde Zahir karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu ayrıca, Meçhul isimli filmde de Can karakterini canlandırmıştır.

Tiyatro

Tiyatro keyfi Kemal Başar ile tiyatro

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Deran’ın günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 14,1bin civarındadır. Hayranları sık sık sevgilisi var mı? evli mi? sorusunu da sormakta. Mutlu bir birlikteliği sosyal medya hesaplarından da anlaşılacağı üzere sürmekte. Ancak evli mi? sorusunun cevabına henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz