KimNereli.net

Merve Sanay

Merve Sanay Kimdir?

Merve Sanay
Gerçek adı: Merve Sanay
Doğum Tarihi: 1996 (23 yaşında)
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.78
Kilo: 59
Meslek: DJ Fenomen
Doğum yeri: İstanbul

Merve Sanay Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Merve Sanay hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Merve Sanay doğum tarihi, doğum yeri, sosyal medya’ya giriş macerası;

Periscope ve İnstagram hesabı ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan fenomen isim Merve Sanay 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sanay gerçek soyismi değildir, takma olarak soyad kullanmaktadır. İlerleyen dönemlerde ismini değiştirmeyi düşünmektedir. Hem güzelliği hemde yayınladığı videolar ile sıkça gündeme gelmiş son olarak günümüzde oyunculuğa adım atmıştır.

Boyu 1.78 cm, kilosu ise 56’dır. Doğum tarihi gün ve ay olarak bilinemediği için burç bilgisine ulaşılamamıştır. Ayrıca aslen nereli olduğu da araştırılmaktadır.

Periscope dünyasına giriş yapmadan önce bayan kuaförü olarak çalışmıştır. Kendisinden büyük bir abisi vardır. Çekmiş olduğu videolardan dolayı babası ile de arası açık olan Merve Sanay uzun süre babası ile görüşmemiştir.


2016 yılında Türk Lokumu isimli sinema filminde rol alan Merve Sanay ayrıca gece kulüplerinde parti düzenlemekte ve partilerde dj olarak eğlence mekanlarını coşturmaktadır.

Bir başka instagram ve sosyal medya fenomeni Damla Ekmekçioğlu ile birlikte bir çok eğlence mekanında dj olarak çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul’da yaşamaktadır ancak sık sık farklı kulüplerde çalışmalarını gerçekleştirmek için sürekli il dışına çıkmaktadır. Yaşantısını arkadaşı Damla Ekmekçioğlu ile birlikte aynı evde sürdürmektedir.

3 kez hatim indirdiğini, Kuran-ı Kerim’i Arapça olarak okuyabildiğini belirtmiştir. Ramazan aylarında oruç tuttuklarını, geçmiş zamanlarda namaz kıldığını ve teravih’e gittiğini altta bulunan video’da dile getirmiştir. Cinsel tercihi ile ilgili soruya ise aslında kızlardan daha çok hoşlanıyorum, ancak evlenip çoluk çocuğa’da karışmak istiyorum diye cevap vermiştir. Son olarak evlendikten sonra her şeye de tövbe edebilirim diye sohbeti noktalamışlardır.

2018 yılı itibariyle İnstagram hesabında takipçi sayısı 930 Bin civarındadır. Yine aynı şekilde Twitter hesabında da ciddi bir takipçi sayısına sahiptir.


Etiketler:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Merve Sanay
Gerçek adı: Merve Sanay
Doğum Tarihi: 1996 (23 yaşında)
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.78
Kilo: 59
Meslek: DJ Fenomen
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

386.342 kez okundu

2.

Yusuf Aktaş

342.865 kez okundu

3.

Güncel Öztürk

316.810 kez okundu

4.

Tarık Akan

294.161 kez okundu

5.

Mustafa Miraç Kaya

226.887 kez okundu

6.

Tarkan

226.409 kez okundu

7.

Volkan Demirel

222.029 kez okundu

8.

Emre Mor

195.678 kez okundu

9.

Ersay Üner

191.465 kez okundu

10.

Serdar Ortaç

184.620 kez okundu