KimNereli.net

Damla Ekmekçioğlu

Damla Ekmekçioğlu Kimdir?

Damla Ekmekçioğlu
Gerçek adı: Damla Ekmekçioğlu
Doğum Tarihi: 1985 (34 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.75
Kilo: 56
Meslek: DJ Fenomen Oyuncu
Doğum yeri: İstanbul

Damla Ekmekçioğlu Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Damla Ekmekçioğlu kimdir? boyu, kilosu, kısaca hayatı ve merak edilen soruların cevapları.

Son yıllarda Periscope, Twitter ve İnstagram sosyal medya hesapları ile ciddi bir takipçi sayısına ulaşan Damla Ekmekçioğlu 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1.75 cm, kilosu ise 56’dır.

Modern bir ailenin üyesi olan ünlü isim, yapmış olduğu tüm işlerde ve her konuda ailesinin desteğini almıştır. Bir çok kez estetik yaptırmış bu konu ile ilgili, bir insan bir yerini beğenmiyorsa estetik yaptırmalı diye cevap vermiştir. Sevgilisi var mı? yok mu? sorusunun cevabı ise vardır. Ancak özel hayatı ile ilgili hiç bir sosyal medya hesabında paylaşım yapmamaktadır.

Damla Ekmekçioğlu eğitim hayatı;

2.5 üniversite bitirmiştir. İstanbul’da Grafik Tasarım, Almanya’da ise Bilgisayar bilimleri üzerine eğitim almıştır. 5 sene Almanya’da yaşadıktan sonra Türkiye’ye dönmüş ardından Almanca Öğretmenlik bölümünde 2 yıl okumuş ancak sonunda hep okuyacakmıyım diyerek eğitimini noktalamıştır. Bu nedenle 2.5 üniversite diye kendisi açıklamıştır.

Eğitim hayatının ardından İyi bir Alman firmasının yönetim kadrosunda çalışmıştır. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Periscope dünyasına girdikten sonra Merve Sanay ile rakip iken sıkı fıkı iki arkadaş olmuş, günümüzde ise ev arkadaşı olarak birlikte yaşamaktadırlar. Erkeklerden hoşlandığını, hem cinslerine karşı bir ilgi duymadığını dile getirmiştir. Vücudunda 4 dövmesi bulunan Damla Ekmekçioğlu’nun dövmelerinin anlamları, mutluluk, para, aşk zirve ve imkansızlıkları temsilen yaptırmış olduğu bir dövme.


Hangi takımlı; Sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır. Merve Sanay ile sevgili oldukları yönünde bir çok mesaj bulunmaktadır ancak Damla Ekmekçioğlu böyle bir şeyin olmadığını kendisinin erkeklerden hoşlandığını ve birlikte olduğu bir sevgilisi olduğunu dile getirmiştir.

Gelecek ile ilgili planlarında müzik vardır. Söz ve müziği kendisine ait olan şarkıları vardır. Mutlaka müzik dünyasında yer almak isteyen Damla Ekmekçioğlu ayrıca oyunculuk dünyasına da giriş yapmıştır. Geçmiş yıllarda Türk Lokumu isimli bir sinema filminde rol almıştır. Günümüzde bir çok lüks kulüpte arkadaşım dostum dediği ünlü isim Merve Sanay ile birlikte Dj olarak performans sergilemektedir. Geceleri eğlence mekanlarını coşturmaya devam etmektedir.

Etiketler: ,

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Damla Ekmekçioğlu
Gerçek adı: Damla Ekmekçioğlu
Doğum Tarihi: 1985 (34 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.75
Kilo: 56
Meslek: DJ Fenomen Oyuncu
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

379.101 kez okundu

2.

Yusuf Aktaş

314.192 kez okundu

3.

Tarık Akan

291.859 kez okundu

4.

Mustafa Miraç Kaya

225.602 kez okundu

5.

Tarkan

221.882 kez okundu

6.

Volkan Demirel

219.264 kez okundu

7.

Emre Mor

193.226 kez okundu

8.

Ersay Üner

188.260 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

179.003 kez okundu

10.

İrem Derici

174.849 kez okundu