Melisa Özmen

Melisa Özmen hakkında merak edilen bir çok sorunun cevabı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2001 yılında dünyaya gelen güzel isim İstanbul doğumludur. Cemiyet hayatının genç ve güzel moda yazarların birisi olan Özmen, Paris Hilton’a olan benzerliği ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Çok genç yaşta olmasına rağmen özellikle sosyal sorumluluk projelerinde yer alması da onu örnek bir isim haline getirmiştir. Lise eğitiminin ardından, İstanbul, Nişantaşı Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü’nde eğitimini sürdürmüştür. Doğa Koleji’nden mezun olmuş ardından bir süre yurtdışında hem yabancı dil, hem de aile mesleği olan Turizm Otelcilik konusundaki bilgilerini geliştirmek için İngiltere’de yaşamıştır. Ayrıca hızlandırılmış bir eğitim almıştır.

Türkiye’de en tarz bulduğu isim annesi Tülay Özmen’dir. Cemiyette ise bir çok ismin giyim tarzını beğenmekte, Ender Mermerci, Eda Taşpınar ve Süreyya Yalçın bu isimlerden bazılarıdır.
Ayrıca Ajda Pekkan ve Nebahat Çehre.

Melisa Özmen köşe yazarlığı;

Bonne Vie Dergisi’nde Melisa’nın Moda Dünyası adlı aylık çıkan köşe yazıları mevcuttur. Bonne Vie dergisi moda editörü’dür. Ayrıca güzel isim, Bir Umut ve Gül Derneği Gençlik Kolları Başkanı’dır.

Maalesef henüz boyu ve kilosu gibi diğer bilgilerine ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz