Manu Rios

0

Manu Rios hem oyuncu, hem de müzik dünyasındaki başarısı ile adından sıkça söz ettirmektedir. Takipçileri genellikle hakkında boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? sevgilisi kim? burcu nedir? doğum tarihi, doğum yeri gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Manu Rios doğum tarihi, doğum yeri, burcu, boyu;

1998 yılının Aralık ayında dünyaya gelen Rios, İspanyol asıllıdır ve İspanya’da doğmuştur. Burcu yay, boyu 1.79 cm, kilosu ise 70’tir. Katıldığı müzik dizisi Cántame cómo pasó’ ile dikkatleir çekmiş özellikle Tú sí que vales’teki etkili performansı ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Josemy isminde bir abisi vardır, Annesinin ve babasının isimleri ise Manoli ve Julian’dır.

Günümüzde başarılı kariyerini genellikle sosyal medya dünyası üzerinden sürdüren Manu Rios Fernandez’in Vlogların yanı sıra, Bruno Mars’ın da dahil olduğu şarkı kapaklarını yayınladığı oldukça popüler bir YouTube kanalı bulunmaktadır.

Sosyal medya hesapları;

Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 4,9milyon, bu sayı twitter hesabında ise 503,2 B.. Ayrıca Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 1,44 Mn.. Youtube kanalında ki videoları 50 Milyon civarında izlenme sayısına ulaşmıştır.

Yakışıklı ismin özellikle sevgilisi var mı? varsa kim? sorusu sık sık hayranları tarafından sorgulanmaktadır. Ancak bu konu ile ilgili henüz magazin dünyasının gündeminde bir haber yer almamıştır. En son yayınladığı bir videoda kız arkadaşına da yer vermiş ancak sevgili olup olmadıklarını belirtmemiştir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz