Liya Su Elez

Liya Su Elez Kırmızı Oda isimli dizi de Azra karakterinin çocukluğunun canlandırmıştır. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Liya Su Elez Kaç Yaşında? Boyu, Kilosu Kaç?

2014 yılının Şubat ayında dünyaya gelmiştir. Almanya’nın Münih Şehri’nde doğan minik oyuncu Layla Şirin Ajans bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Boyu 1.25 cm, kilosu 24, göz rengi yeşil, saç rengi sarı, burcu ise kova’dır. 2021 yılı itibariyle 7 yaşındadır.

Annesinin ismi Funda Elez’dir. Ancak baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır. Say Sanat Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi alan Liya 2021 yılında Kırmızı Oda isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Daha önce kurumsal firmaların reklam çalışmaları için kamera karşısına geçmiştir.

İGA Pass – 23 Nisan çekimi, Zeyland, Enpara.com ve Hilal Akıncı Defilesi bazı yer aldığı projelerdir. Liya Su Elez ayrıca ünlü şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç‘un Bence de Zor isimli klip çalışmasında yer almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz