Lale Onuk

Lale Onuk özellikle Miss Turkey yarışması ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Daha sonra Survivor yarışmacılarından Berkan Karabulut ile birlikteliğiyle sık sık gündeme gelen isim olmuştur. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Lale Zuzanna hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Lale Onuk Kimdir? Nereli?

Manken ve model olarak tanınan tam ismi ile Lale Zuzanna Onuk, 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Babası Türk, annesi ise Polonya asıllıdır. Varşova Sosyal Bilimler Ve Psikoloji Üniversitesi, Psikoloji Bölümü’nde eğitim görmüştür.

2018 yılında Miss Turkey Güzellik yarışmasına katılmış 19. numara ile yarışmada boy göstermiştir. Miss Turkey 2018 yarışmasında son 20 finalist arasında yer almıştır.

Güzelliği ve düzgün fiziği ile göz kamaştıran Lale Onuk sosyal medya dünyasının da yakından tanıdığı bir isimdir. Resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekmekte, ciddi bir hayran kitlesine sahiptir.

Lale Onuk Sevgilisi Kim?

Güzel isim Lale Zuzanna Onuk’un sevgilisi Survivor yarışmacılarından olan Berkan Karabulut‘tur. Mutlu birlikteliğini her daim sosyal medya hesabı üzerinden de gözler önüne seren çiftin birlikteliği devam etmektedir.

Survivor yarışmasına sevgilisi Berkan Karabulut’un gitmesinden sonra resmi instagram hesabından şu notu düşmüştür. “Sen benim kalbim, en güzel yanım ? Yolun açık olsun Berkanım”.

Lale Onuk Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Lale Onuk 24 yaşında ve 1.80 cm boyundadır. Geçmiş yıllarda bir hayli kilolu olduğunu belirten güzel isim bu durum için şu sözleri dile getirmiştir. Çıkan kilolu fotoğraflarının ardından eskiden çok üzüldüğünü ve fotoğraflarını göstermekten utandığını belirtmiştir. Zayıflayınca her şeyin çok daha iyi olacağını, insanların onu daha çok seveceğini düşündüğünü sözlerine eklemiştir. Ancak asıl önemli olanın ise dış görünüşün bu kadar önemli olmadığı ve her hali ile kendisini sevebileceğini o yaşta bunu kendisine öğretebilmiş olmayı ummayı. En son kendinizi sevin notu ile sözlerini tamamlamıştır.

Resmi instagram hesabını @laleonuuk kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 565bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz