Berkan Karabulut

Berkan Karabulut ekran severler tarafından katıldığı Survivor yarışması ile tanınmıştır. Hakkında ise kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? eğitimi, mesleği gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1994 yılının Eylül ayında İstanbul’da dünyaya gelen Berkan Karabulut aslen Yugoslavya Göçmeni bir ailenin 3. çocuğudur. Hayatı boyunca toplam 10 okulda eğitim gördüğünü dile getiren Karabulut, basketbol oynadığı için her sene iyi okul takımı nerede kuruldu ise o okula gitmiş, her sene farklı arkadaşlıklar kurmuştur.

Berkan Karabulut kariyeri, iş hayatı;

7 yaşında futbola başlamış, sonrasında ise neredeyse yapmadığı spor kalmamıştır. 2 sene A Takım seviyesinde Profesyonel olarak basketbol oynayan Berkan Karabulut üniversite döneminde ise 2013 yılında, Fitness eğitmenliğine başlamıştır. 1,5 sene Bellevue Residance’da eğitmenlik yapmış, devamında ise bir arkadaşı ile Kuruçeşme’de spor stüdyosu açmıştır. Daha sonra eğitmen olan abisi ile devam etmiş, 25 Aralık 2015 tarihinde ise kendi spor salonunu açmış, bir kaç senedir levazımda Dublex Bahçeli bir stüdyo’da keyifli bir çalışma ortamı ile hayatını sürdürdüğünü dile getirmiştir.

Fitness eğitmenliği kimliğinin yanı sıra, kişisel eğitimci, pilates hocası, Fit2Move işletmesinin sahibi’dir, tüm bunların yanı sıra vücut geliştirme üzerine de çalışmalarını sürdürmektedir.

Bilecik Üniversitesi mezunudur. Kolunda Fransızca, neden başladığını asla unutma yazılı bir dövmesi bulunmaktadır. Onun üstünde ise bir koi balığı dövmesi. Bir çok kaynakta boyu 1.93 cm olarak geçmektedir, burcu ise Terazi’dir. Lale Zuzanna Onuk ile mutlu bir birlikteliği vardır.

2020 yılında yarışmadan diskalifiye olan yarışmacıların yerine Acun Ilıcalı‘nın sunduğu Survivor yarışmasına dahil olmuştur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz