Katie Douglas

Katie Douglas rol aldığı The Lost Ones, Defiance ve Mary Kills People gibi projeler ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Katie Douglas Kimdir?

Katie Douglas tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncusu. 1998 yılının Ekim ayında Kanada’nın Ontario Şehri’nde dünyaya gelmiştir. Babası Sean Douglas, ancak annesi hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Sarah Douglas isminde bir kız kardeşi vardır

Burlington Nelson Lisesi ardından Ryerson Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına henüz 6 yaşında iken F2: Forensic Factor isimli bir program ile geçmiştir. Daha sonra fantastik aksiyon Tv şovu Spooksville’de sally Wilcox karakteri ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. En büyük çıkışını ise Netflix Platformunda yayınlanan İnan Bana: Lisa McVey Olayı (Believe Me: The Abduction of Lisa McVey) sinema filmi ile gerçekleştirmiştir.

Daha önce Defiance: The Lost Ones, Mary Kills People, Level 16 Vivien, Believe Me: The Abduction gibi projelerde rol almıştır. Lisa McVey karakteri ile de ACTRA Ödülü adayı olmuştur.
Katie Douglas 1 jpg

Katie Douglas Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Katie Douglas 25 yaşında ve 1.52 boyundadır. Doğum tarihi 19 Ekim 1998, burcu terazi, kilosu ise 45.

Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Resmi instagram hesabı @katiedouglas98 günümüz itibariyle takipçi sayısı 1,4Mn civarındadır.

Favorileri, hobileri, Enleri:

Oyunculuk, Şarkı söylemek ve Gitar Çalmak hayatının anlamıdır.

En beğendiği erkek oyuncu, Heath Ledger.

En beğendiği şarkıcı ise Selena Gomez‘dir.

En Sevdiği Yemek: Pizza, Tacos, Suşi, Çin yemekleri

Favori Tatil ve seyahat şehri: Paris

En Sevdiği Renk: Mor

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz