Karlie Kloss

Karlie Kloss 2018 yılında Donald Trump’ın başdanışmanı Jared Kushner’in kardeşi Joshua Kushner ile nişanlanmıştır. Kimdir? kaç yaşında? boyu, kilosu, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Karlie Kloss 1992 yılının Ağustos ayında Amerika’nın Chicago eyaletinde dünyaya gelmiştir. Eski Victoria Secret’s modellerinden olan güzel isim Kloss 1.85 cm boyunda ve 58 kilodur.

Amerika’nın önde gelen modelleri arasında uzun yıllar bir çok ünlü markanın yüzü olarak hem dergilerin kapak yüzü, hem de podyumların aranan isimleri arasında yer almıştır.

Chicago’da doğmuş ardından 4 yaşında iken ailesi ile birlikte St. Louis’e taşınmış eğitim hayatını burada devam ettirmiştir. Eğitim döneminde, klasik bale’de almış, o dönemde yerel bir gösteri esnasında keşfedilmiştir. Henüz 14 yaşında iken 2006 senesinde bir derginin kapak çekimlerinde yer almış daha sonra kariyeri için New York’a taşınmıştır.

2007 senesinde aktif olarak profesyonel modellik kariyerine adım atan Karlie Kloss 2000’li yılların en iyi 30 modeli arasında gösterilmiştir. Gerçek çıkışını ise 2011 senesinde gerçekleştirmiş ve Christian Dior ile 3 sene arka arkaya sözleşme imzalamış, IMG modelleri arasında defile ve katalog çekimlerine katılmıştır. Ayrıca Taylor Swift gibi isimler ilede çalışmalar gerçekleştirmiştir.

2013 ve 2015 yılları arasında Victoria Secret Meleklerinden birisi olarak kariyeri devam ettirmiştir. Ünlü model hakkında daha detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://www.karliekloss.com/about

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz