Joshua Kushner

0

Joshua Kushner hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? kaç yaşında? nereli? eşi, ailesi, iş hayatı ve kısaca biyografi bilgileri.

1985 yılının Haziran ayında dünyaya gelen Joshua Kushner, Amerika New Jersey doğumludur, burcu İkizler’dir. 2018 yılında, 6 senedir birlikte olduğu eski Victoria Secret’s modeli Karlie Kloss ile nişanlandığını açıklamıştır. Amerika Başkanı Donald Trump’ın baş danışmanı ve aynı zamanda damadı olan Jared Kushner ile kardeştir. Ayrıca, Dara ve Nicole Kushner isimlerinde iki kız kardeşi vardır.

Boyu 1.88 cm, kilosu ise 85’tir. Annesi Seryl Kushner, babası ise Charles Kushner’dir. Amerika’da yaşantısını sürdüren Joshua Kushner iş adamı ve yatırımcı olarak iş hayatını sürdürmektedir.

Kardeşi Jared ile birlikte, Thrive Capital ve sağlık sigorta şirketi Oscar Health’in kuruculuğunu üstlenmiştir. Harvard Business School mezunu ünlü isim Forbes dergisi tarafından dünya zenginleri sıralamasında 30. Inc. Dergisi tarafından 35., Crain tarafından ise ilk 40 zengin listesinde gösterilmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz