Pınar Deniz

1

Pınar Deniz Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncu hakkında merak edilen bir çok sorunun cevabı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Pınar Deniz Kimdir? Aslen Nereli?

1994 yılının Kasım ayında dünyaya gelen güzel isim doğma büyüme Adana, aslen ise baba tarafından Mardin’lidir. Vermiş olduğu bir röportaj’ında Arap kökenli olduğunu dile getiren başarılı isim 5 kardeşin ortancası’dır. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur.

Özellikle son dönemde rol aldığı Kırmızı Oda isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Oyunculuk yapmaya ise izlediği Kanlı Elmas isimli bir filmin ardından karar verdiğini dile getirmiştir. Geçmiş yıllarda 6 ay kadar satış danışmanlığı yapmıştır. O dönemde hiç bir şekilde dış görünüşü nedeni ile bir işi kabul etmeyeceğini belirtmiştir. İlerleyen süreçte ise yengesi tarafından bir ajansa kayıt ettirilmiş, ardından reklamda bile yer alsam onu mükemmel yapmalıyım diyerek oyunculuk okuluna kayıt olmuştur. İlk auditionda seçilmiştir.

Pınar Deniz Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.68 cm, kilosu 55, burcu ise akrep’tir. 2021 yılı itibariyle güzel oyuncunun yaşı 26’dır. Resmi instagram hesabını @pinarrdenizzz kullanıcı ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 1,4milyon civarındadır. Oyunculuk çalışmalarını Ajans Tuba Taçan bünyesinde sürdürmektedir.

2021 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı isimli dizide Ceylin Erguvan karakterini canlandırmıştır. Dizide yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu ile birlikte başrolü paylaşmıştır.

Pınar Deniz Oynadığı Diziler:

Netflix

Aşkın Kıyameti
Love 101

BluTv

İnsanlar İkiye Ayrılır

Kırmızı Oda
Menajerimi Ara
Bir Deli Rüzgar
Vatanım Sensin
Günebakan
Beyaz Yalan
Sil Baştan
Kardeşim Benim 2 (Sinema)
Leke
Yargı – Ceylin Erguvan

İlginizi Çekebilir :   Miray Akovalıgil

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz