Pınar Deniz

Pınar Deniz Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncu hakkında merak edilen bir çok sorunun cevabı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Pınar Deniz Kimdir?

Pınar Deniz 1994 yılının Kasım ayında dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur.

Pınar Deniz Nereli?

Pınar Deniz doğma büyüme Adana, aslen ise baba tarafından Mardin’lidir. Vermiş olduğu bir röportaj’ında Arap kökenli olduğunu dile getiren başarılı isim 5 kardeşin ortancası’dır.

Pınar Deniz Boyu, Kaç Yaşında?

Pınar Deniz 29 yaşında ve 1.68 cm boyundadır. Doğum tarihi 4 Kasım 1994, burcu akrep, kilosu ise 55.

Resmi instagram hesabını @pinarrdenizzz kullanıcı ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 2,7milyon civarındadır. Oyunculuk çalışmalarını Ajans Tuba Taçan bünyesinde sürdürmektedir.

2021 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı isimli dizide Ceylin Erguvan karakterini canlandırmıştır. Dizide yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu ile birlikte başrolü paylaşmıştır.

2015 yılında ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani isimli şarkısının klip çalışmasında yer almıştır.
pinar deniz resim

Pınar Deniz Oynadığı Diziler:

Netflix

Aşkın Kıyameti
Love 101

BluTv

2020 İnsanlar İkiye Ayrılır – Bir Fim / Blu Tv

Kırmızı Oda
Menajerimi Ara
Bir Deli Rüzgar
Vatanım Sensin
Günebakan
Beyaz Yalan
Sil Baştan
Kardeşim Benim 2 (Sinema)
Leke
Yargı – Ceylin Erguvan

Özellikle son dönemde rol aldığı Kırmızı Oda isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Oyunculuk yapmaya ise izlediği Kanlı Elmas isimli bir filmin ardından karar verdiğini dile getirmiştir. Geçmiş yıllarda 6 ay kadar satış danışmanlığı yapmıştır. O dönemde hiç bir şekilde dış görünüşü nedeni ile bir işi kabul etmeyeceğini belirtmiştir.

İlerleyen süreçte ise yengesi tarafından bir ajansa kayıt ettirilmiş, ardından reklamda bile yer alsam onu mükemmel yapmalıyım diyerek oyunculuk okuluna kayıt olmuştur. İlk auditionda seçilmiştir.
pinar deniz resimleri

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz