İsmail Demirci

İsmail Demirci Ben Bu Cihana Sığmazam isimli dizide Cengiz Onbeşli karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Daha önce bir çok başarılı projede rol alan yakışıklı isim hakkında merak edilenler. Kısaca biyografi ve hayatı.

İsmail Demirci Kimdir?

İsmail Demirci sinema, film ve dizi oyuncusu. Gazi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü’nden mezun olmuştur.

Mezuniyetin ardından bir internet cafe’de çalışırken kendisini monitör silerken bulduğunu sözlerine eklemiştir. Oyunculuğun ise bir gün bilgisayar başında iken halasının kendisine kızdığını ardından ona Konservatuvara hazırlanıyorum yalanını söylediğini ve sonunda ise gerçekten Konservatuvar’a hazırlandığını dile getirmiştir. Daha sonrasında ise Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.
Ismail Demirci1 jpg

İsmail Demirci Nereli?

İsmail Demirci aslen Ankara doğumludur. 1984 yılının Kasım ayında Ankara’da dünyaya gelmiştir.

İsmail Demirci Boyu, Kaç Yaşında?

İsmail Demirci 39 yaşında ve 1.86 cm boyundadır. Kilosu 80, burcu ise akrep’tir. Yakışıklı oyuncu resmi instagram hesabını ismaildemirci ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle takipçi sayısı 1,1milyon ‘un üzerindedir.

Sıkı bir Beşiktaş taraftarıdır. En büyük hobisinin ise yemek yemek olduğunu, Yemeğin kendisi için tutku olduğunu. Hatta yemek için yaşadığını ve güzel yemek için dünyanın öbür ucuna gidebileceğini de sözlerine eklemiştir.
Ismail Demirci3 jpg

İsmail Demirci Evli mi? Eşi Kim?

Uzun süredir mutlu birlikteliğini sürdürdüğü güzel oyuncu Hande Soral ile 2017 yılının Ekim ayında evlenmiştir. Bu evliliğinden 30 Mayıs 2022 doğumlu Ali Demirci isminde bir oğlu vardır.
Ismail Demirci2 jpg
Evlilik tarihi: 14 Ekim 2017

Nasıl Tanıştılar?

Nasıl tanıştıklarını güzel oyuncu Hande Soral şu şekilde anlatmıştır. Bodrum’da tanıştıklarını, eşinin kendisi ile tanışmak için yanına geldiğini ve çakmak sorduğunu belirtmiş, bunun üzerine çakmak sormanın kötü bir numara olduğunu söylediğini ardından tanıştıklarını belirtmiştir.

İsmail Demirci Oynadığı Diziler;

2022 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan İyilik adlı dizinin oyuncu kadrosunda başrol olarak yer almıştır. Dizide Rafet karakterini canlandırmıştır. Dizide ayrıca Hatice Şendil, Sera Kutlubey ve Perihan Savaş gibi isimler de rol almıştır.

Kurtlar Vadisi Pusu (Erken) (2007)
Mor Menekşeler (Harun) (2011)
Anneler ve Kızları (Sedat) (2011)
Reaksiyon (Tekin – Polis rolünde) (2014)
Fabrika Kızı (Ferhat) (2015)
Serçe Sarayı (Ramazan) (2015)
Muhteşem Yüzyıl Kösem: Bağdat Fatihi IV. Murad (Kemankeş Kara Mustafa Paşa) (2016)
Babamın Günahları (Reha) (2017)
Mehmed Bir Cihan Fatihi (Şehzade Orhan) (2018)
Çarpışma (Galip) (2019)
Kuzey Yıldızı İlk Aşk (Kuzey Mollaoğlu) (2019)
İyilik (Rafet) (2022)
Ben Bu Cihana Sığmazam (Cengiz Onbeşli)

Rol aldığı sinema filmleri;

Tut Sözünü (2014)
Babaların Babası (Berk) (2016)
Posta Kutusu (Nihat) (Bu filmdeki performansı ile Krajina Festivali bünyesinde En İyi Erkek Oyuncu ödülünün sahibi olmuştur.) (2017)
Sessiz Gece (2021)

3 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz