İsmail Demirci

3

İsmail Demirci Fox Tv ekranlarında yayınlanan İyilik adlı diziye Rafet karakteri ile dahil olmuştur.

Uzun yıllardır televizyon dünyasında başarılı bir çok proje ile adından söz ettiren usta oyuncularımızdan birisidir. Hayranları ise hakkında genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Evli mi? eğitimi, oynadığı sinema ve diziler gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

İsmail Demirci Kimdir? Nereli?

1984 yılının Kasım ayında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu aslen Ankara doğumludur. Gazi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü’nden mezun olmuştur.

Mezuniyetin ardından bir internet cafe’de çalışırken kendisini monitör silerken bulduğunu sözlerine eklemiştir. Oyunculuğun ise bir gün bilgisayar başında iken halasının kendisine kızdığını ardından ona Konservatuvara hazırlanıyorum yalanını söylediğini ve sonunda ise gerçekten Konservatuvar’a hazırlandığını dile getirmiştir. Daha sonrasında ise Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü’nden mezun olmuştur.

Günümüzde ise İcon Talent oyunculuk bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

İsmail Demirci Boyu, Kaç Yaşında?

İsmail Demirci 37 yaşında ve 1.86 cm boyundadır. Kilosu 80, burcu ise akrep’tir. Yakışıklı oyuncu resmi instagram hesabını ismaildemirci ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle takipçi sayısı 1,1milyon ‘un üzerindedir.

Sıkı bir Beşiktaş taraftarıdır. En büyük hobisinin ise yemek yemek olduğunu, Yemeğin kendisi için tutku olduğunu. Hatta yemek için yaşadığını ve güzel yemek için dünyanın öbür ucuna gidebileceğini de sözlerine eklemiştir.

İsmail Demirci Evli mi? Eşi Kim?

Uzun süredir mutlu birlikteliğini sürdürdüğü güzel oyuncu Hande Soral ile 2017 yılının Ekim ayında evlenmiştir.

Evlilik tarihi: 14 Ekim 2017

Nasıl Tanıştılar?

Nasıl tanıştıklarını güzel oyuncu Hande Soral şu şekilde anlatmıştır. Bodrum’da tanıştıklarını, eşinin kendisi ile tanışmak için yanına geldiğini ve çakmak sorduğunu belirtmiş, bunun üzerine çakmak sormanın kötü bir numara olduğunu söylediğini ardından tanıştıklarını belirtmiştir.

İsmail Demirci Oynadığı Diziler;

2022 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan İyilik adlı dizinin oyuncu kadrosunda başrol olarak yer almıştır. Dizide Rafet karakterini canlandırmıştır. Dizide ayrıca Hatice Şendil, Sera Kutlubey ve Perihan Savaş gibi isimler de rol almıştır.

Kurtlar Vadisi Pusu (Erken) (2007)
Mor Menekşeler (Harun) (2011)
Anneler ve Kızları (Sedat) (2011)
Reaksiyon (Tekin – Polis rolünde) (2014)
Fabrika Kızı (Ferhat) (2015)
Serçe Sarayı (Ramazan) (2015)
Muhteşem Yüzyıl Kösem: Bağdat Fatihi IV. Murad (Kemankeş Kara Mustafa Paşa) (2016)
Babamın Günahları (Reha) (2017)
Mehmed Bir Cihan Fatihi (Şehzade Orhan) (2018)
Çarpışma (Galip) (2019)
Kuzey Yıldızı İlk Aşk (Kuzey Mollaoğlu) (2019)
İyilik (Rafet) (2022)

Rol aldığı sinema filmleri;

Tut Sözünü (2014)
Babaların Babası (Berk) (2016)
Posta Kutusu (Nihat) (Bu filmdeki performansı ile Krajina Festivali bünyesinde En İyi Erkek Oyuncu ödülünün sahibi olmuştur.) (2017)
Sessiz Gece (2021)

3 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz