Işıl Güler

Işıl Güler sosyal medya ve youtube paylaşımları ile tanınmaktadır. Hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Işıl Güler Kimdir?

Işıl Güler sosyal medya fenomeni, dijital medya içerik üreticisi, youtuber. Babishko Family kanalı ile kısa süre içinde dikkat çeken Işıl, sosyal medya dünyasında ciddi bir hayran kitlesine sahiptir.

Babası Cemil Güler’dir. Ayrıca yine sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı başarılı isim Aslı Güler ablasıdır. Annesi hakkında herhangi bir bilgi mevcut değildir.

Işıl Güler Nereli?

Işıl Güler yaşantısını ailesi ile birlikte Bursa’da sürdürmektedir. Ancak doğma büyüme aslen baba tarafından Bursa’lımı olup olmadığı bilgisine ulaşılamamıştır.

Işıl Güler Boyu, Kaç Yaşında?

Işıl Güler 15 yaşında ve 1.55 boyundadır. Doğum tarihi 15 Temmuz 2008, burcu ise yengeç’tir.

Evcil hayvanları çok seven Işıl, özellikle köpekleri çok sevmenin yanı sıra kedileride çok sevmektedir. Köpeklerin karakter olarak daha uysal ve daha samimi olduklarını düşünmektedir.

En büyük korkusu karanlık’tır. Sosyal medyada Babishko family kardeşler olarak tanınan Işıl’ın anne ve babasının ayrı oldukları belirtiliyor. Geçmiş dönemlerde babası Cemil Güler ve ablası Aslı Güler saçlarını kazıtmışlardır ve büyük ilgi görmüşlerdir.
isil guler3 jpg

Işıl Güler Kaça Gidiyor?

Işıl Güler Lise’de eğitim görmektedir. Daha önce Bursa – Nilüfer Özel Özlüce Ortaokulu’nda eğitim görmüştür.

Babishko Family fun tv ve Işıl’ın Pembe Dünyası isimleri ile dikkat çeken Işıl, paylaşım yaptığı her youtube videosu ile büyük ilgi görmeye devam etmektedir.

Yaz tatili, doğum günü, okul alışverişi, ablası ile makyaj, alışveriş, stüdyo çekimi ve yemek videoları büyük ilgi görmektedir.

Why Did the Swimming Pool Become Blooded? (Havuz Neden Kanlandı?) youtube videosu
At the Sea with Dolphin -Funny Kids Videos (Yunus Balığı ile Denizde) youtube videosu
Eğlenceli Şeker Yeme Yarışması youtube videosu
Most Difficult Hoverboard Tricks (En zor Hoverboard Numaraları)
Room Tour 2018, New Child Room Suite New Home Furnishings (2018 Oda Turu, Yeni Çocuk Odası, Yeni Ev Mobilyaları) youtube videosu
Yaz Tatili Alışverişimiz (Neler Aldık) youtube videosu. en çok ilgi gören videoları arasında yer almaktadır.

Işıl’ın babası videolarda dış ses olarakta katılımda bulunmaktadır.

Resmi instagram hesabı @isilgulerofficial ‘dır. Youtube video kanalı olan @isilguler ‘in günümüz itibariyle 996 B abonesi bulunuyor. İnstagram hesabında takipçi sayısı ise 50.5bin civarındadır.
isil guler1

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz