Aslı Güler

Aslı Güler sosyal medya dünyasının en sevilen isimlerindendir. Youtube, instagram ve diğer sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Hakkında ise hayranları tarafından aslen nereli? kimdir? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? sevgilisi kim? gibi soruların cevapları merak edilmektedir. Güzel isim hakkında kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Aslı Güler Kimdir? Nereli?

1998 yılında dünyaya gelen güzel isim İstanbul doğumludur. Işıl Güler isminde bir kız kardeşi vardır, günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Uludağ Üniversitesi Siyaset bölümü’nde eğitim görmektedir. Youtuber ve oyuncu kimliği ile kariyerini sürdürmektedir.

Aslı Güler Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.78 cm, kilosu 66, saç rengi sarı, göz rengi mavi, burcu ise yengeç’dir. 2021 yılı itibariyle 23 yaşındadır. Sosyal medyanını başarılı isimlerinden Berkcan Güven en başarılı bulduğu youtuber isimler arasında yer almaktadır. @asliguler olarak kullandığı resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 485bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 239 B.

Aslı Güler Hakkında Gerçekler:

Uykuyu çok sevdiğini dile getirmiştir. Uğurlu sayısının 2 olduğunu belirtmiştir. Bir dönem hastalığı ile ilgili merak konusu olan güzel isme anksiyete ve dürtü kontrol bozukluğu tanısı konulmuştur. Ayrıca bir dönem saçlarını kazıtmış, sonrasında ise saçlarını psikolojik sorunlar nedeni ile kazıttığını dile getirmiştir.

En çok merak edilen sorulardan birisi ise Aslı Güler ‘in sevgilisi kim? Bu sorunun cevabı ise 2021 yılında belirtildiği üzere Onur Elmas ile mutlu bir birlikteliği bulunmaktadır.

Yine sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isim olan Merve Yalçın ile çok yakın arkadaş oldukları belirtiliyor. Ada isminde bir kedisi vardır.

Youtuber kimliğinin yanı sıra oyunculuk da yapmıştır. Geçmiş dönemde Kiraz Mevsimi, Çilek Kokusu, Hatırla Gönül ve Güneşin Kızları isimli diziler de rol almıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz