İsaac Carew

İsaac Carew İngiltere’de ünlü bir şef’tir. Ancak model, sunucu ve yazar kimlikleri ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Hakkında ise boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? kitapları, sevgilisi vb. bir çok soru merak konusudur. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1986 yılının Mayıs ayında İngiltere Londra’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1.87 cm, kilosu 85, burcu ise koç’tur. Babası da kendisi gibi profesyonel bir şef, annesi ise ruh sağlığı üzerine eğitim görmüş ve çalışmıştır.

Thanet Koleji’nden mezun olan ünlü isim İngiliz modeli ve şef web sitesi The Dirty Dishes ile tanınmıştır. Özellikli kendisini yaptığı sağlıklı yemek tarifleri ile tanıtan ünlü isim ayrıca, Hermes, Moschino ve Reiss gibi bilinen markalar için model olarak çalışmıştır.

İsaac Carew sevgilisi kim?

2014 yılında magazin dünyasının gündemine gelen Carew, uzun süre dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa ile olan birlikteliğiyle gözler önünde yer almıştır. Ancak bu birlikteliği 2018 yılında son bulmuştur. Çünkü sevgilisi Lipa’yı, aldattığı bir çok resim ile belgelenmiş ve birliktelikleri son bulmuştur.

20’li yaşlarının başında ünlü şef Angela Hartnett’ten eğitim almış, Connaught ve Cielo’da çalışmıştır. Günümüzde resmi sosyal medya hesapları üzerinden yine yaptığı yemeklerin paylaşımları ile büyük bir ilgi görmektedir. Ayrıca uzun boyu, düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile de ciddi bir hayran kitlesine sahip isimdir.

2019 yılında The Dirty Dishes: 100 Fast and Delicious Recipes isimli sağlıklı yemekler üzerine bir kitabı kaleme almıştır. Ünlü ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 546bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz