İmane Elbani

İmane Elbani kaç yaşında? burcu nedir? kimdir? aslen kökeni nereye uzanmaktadır. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografisi.

Yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım ile son dönemde ismi anılan model İmane Elbani aslen Fas’lıdır. 2008 senesinde Fas’ta güzelik yarışmasına katılmış ve yarışmada güzellik kraliçesi seçilmiştir. Ayrıca Miss Arab World Arabistan yarışmasınıda kazanan İmane Elbani Londra’da eğitim aldığı dönemde oyuncu Murat Yıldırım ile tanışmıştır. 2016 yılında yakışıklı oyuncu ile evlenen güzel isim modellik yapmaya devam etmektedir. Boyu 1.75 cm, kilosu ise 50’dir.

Ülkesi Fas’ta bugüne kadar bir çok reklam ve dizide yer almıştır, Arap dünyasının en güzel 50 kadını arasında gösterilmektedir.

1 Yorum

  1. Esta mujer nacio en el 1982, la mayor parte de las informaciones publicadas por ella estan sobre dimensionadas, como por ejemplo que oarticipo en peliculas en las cuales no aparece o que es modelo y bo ha pisado una pasarela. Su aspecto vulgar antes de su boda llamo la atencion de todos. Hoy dia es evidente que se ha sometido a muchas cirugias, pero el tiempo no lo detiene nadie.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz