Hayri Gözlükgiller

Hayri Gözlükgiller hakkında merak edilenler. Aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? eğitimi, çalışmaları, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1973 yılının Ekim ayında dünyaya gelen Hayri Gözlükgiller aslen Kayseri’lidir. İlköğretim, Ortaokul ve Lise tahsilini doğup büyüdüğü memleketi Kayseri’de tamamlamıştır. Ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden başarılı bir şekilde mezun olmuştur.

Mezuniyetin ardından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlamış ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzman doktoru olmuştur.

Hayri Gözlükgiller görev yerleri;

Niğde Hacettepe Hastanesi
Nevşehir Yimpaş Çağrı Hastanesi
Kayseri – İncesu Devlet Hastanesi
Kayseri Doğum Evi
Özel Güngören Hastanesi
Medicalpark Bahçelievler Hastanesi.


Yrd. Doç. Dr. Hayri Gözlükgiller’in Tıbbi İlgi Alanları Pediatrik Yoğun Bakım, Çocuk Hastalıkları, Yeni Doğan Bebek Takibi, Bulaşıcı Hastalıklar.

Arzu hanım ile evlidir ve bu evliliğinden üç evladı vardır. Ayrıca koyu bir Galatasaray taraftarı olduğunu da belirtebiliriz. Günümüze kadar Ebru Akel, Özge Ulusoy, Zahide Yetiş ve daha bir çok ünlü ismin sunduğu televizyon kanallarında yayınlanan programlara katılmış ve bilgi birikimini ekran severler ile paylaşmıştır.

Kitapları;

Hoşgeldin Bebek, 150 Soruda Fıtrata Uygun Çocuk Yetiştirmek (Hatice Kübra Tongar’la), 450 Soruda Anadolu Ekolüyle Gebelik ve Annelik (Dr. Zahide Küçük’le), Anne Babayı Kullanma Kılavuzu.

2019 yılında ise haber sitelerinde, medyada ve televizyon ekranlarında tutuklandığı yönünde haberler ile gündeme gelmiştir. Ancak henüz konu hakkında tam olarak net açıklamalar gerçekleşmemiştir.

Hakkında ve çalışmaları ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://hayrigozlukgiller.com.tr

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz