Hayley LeBlanc

1

Hayley LeBlanc Youtube, instagram ve diğer sosyal medya hesapları ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Hayranları genellikle kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? burcu nedir? gibi bir çok sorunun cevabını araştırmakta. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2008 yılının Eylül ayında dünyaya gelen LeBlanc, Amerika Birleşik Devletleri’nin Teksas Eyaletinde yer alan Katy ilçesi’nde doğmuştur. Ebeveynlerinin isimleri Katie ve Billy’dir. Caleb ve Annie isimlerinde iki kardeşi vardır. Ancak erkek kardeşi Caleb 2015 yılında kalp yetmezliği nedeniyle hayata gözlerini yummuştur. Ablası Annie LeBlanc ise sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı ünlü fenomen isimdir.

Hayley LeBlanc boyu, kilosu, burcu;

Günümüz itibariyle boyu 1.50 cm, kilosu 42, burcu ise başak’tır. Küçük bir kız olması sebebi ile boyu ve kilosu her geçen sene farklılık gösterecektir, veriler 2020 yılına aittir.

İlk zamanlar YouTube ailesi vlog kanalı Bratayley’nin yıldızlarından biri olarak yer almış daha sonra, Disney Maker Studios ile anlaşma imzalamıştır. Kısa sürede oyunculuk dünyasının da kapılarını aralamış ve Harmony dizisi Chicken Girls ve Mani adlı web dizisinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Ayrıca 2018 yılında Brat web dizisi Hotel Du Loone’da başrol oynayarak oyunculuğunu geliştirmiştir.

Sosyal medya hesapları, youtube kanalı;

Başarılı isim sosyal medya hesaplarının yanı sıra Youtube video kanalını aktif bir şekilde kullanmakta her geçen gün popülerliğini arttırmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 3,6milyon civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 1,49 Mn… bratayley isimli web sitesinde tişört vb. bir çok ürünün satışı, isim baskılı bir şekilde satışa sunulmuştur.

Şarkıcı ve Chicken Girls yıldızı Carson Lueders ve Coco Quinn çok yakın arkadaş oldukları bilinmektedir.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz