KimNereli.net

Coco Quinn

Coco Quinn Kimdir?

Coco Quinn
Gerçek adı: Coco Quinn
Doğum Tarihi: 07/06/2008 (12 yaşında)
Eğitim Durumu: Ortaokul
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.50
Kilo: 43
Burç: İkizler
Meslek: Dansçı Fenomen Oyuncu Şarkıcı Youtuber
Doğum yeri: Amerika Kaliforniya

Coco Quinn Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Coco Quinn sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı genç bir isimdir. Hakkında hayranları genellikle boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? nereli? sevgilisi var mı? varsa kim? gibi sorularının cevabını araştırıyor. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

2008 yılının Haziran ayında Amerika, Kaliforniya’da dünyaya gelmiştir. Burcu ikizler, boyu 1.50 cm, kilosu ise 43’tür. Göz rengi koyu kahverengi, saç rengi ise sarı’dır.

Annesinin ismi Jeannie Quinn olan başarılı ismin Tyler Quinn (erkek), Rihanna ve Kaylee isimlerinde kardeşleri vardır. Yaşantısını günümüzde ailesi ile birlikte doğup büyüdüğü Kaliforniya’da sürdürmekte..

Coco Quinn sevgilisi kim?

Yine kendisi gibi özellikle sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı Gavin Magnus ile çıkmaktadır. Gavin Magnus oyuncu, rapçi ve ınfluencer olarak tanınmakta.

İlk dönemlerde kardeşleri Kaylee ve Rihanna ile birlikte çalıştığı Quinn Sisters isimli youtube kanalında videolar paylaşmaya başlamıştır. İki yaşında iken jimnastik yapmaya başlayan genç isim Kaliforniya Riverside’da Showbiz Yetenek Yarışmasına katılmış ve o dönemde ismini duyurmayı başarmıştır. Günümüzde ise sosyal medya dünyasının yanı sıra dansçı kimliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Kısaca kariyeri;

Dance Precisions’da dans dersleri aldı. Daha sonra Just Plain Dancin ‘& Co.’ya geçti.

Kız kardeşleri ile birlikte Dance Precisions’da dans etmeye başladı. Daha sonra Just Plain Dancin’e geçti. Ardından çeşitli dans gösterilerine ve yarışmalara katılmaya devam edip, Kalifornia’daki Showbiz Yetenek Yarışmasına katılarak, 1.liğin sahibi oldu. Genç dansçı daha sonra Dance Precisions’daki mini elit yarışma ekibinin bir parçası oldu. İlk yarışma dansına 2013 yılında başladı ve ertesi sene solo performans sergileme fırsatı elde etti.

Showbiz, KAR (Redondo Beach), WCDE Nationals ve Starpower Nationals gibi birçok yarışmada solo performans sergiledi. Ayrıca, caz, lirik ve hip hop dans türlerinde çok sayıda grup gösterisi gerçekleştirdi. Günümüz Erica Leo, Mandy Rogers ve Erik Sandoval da dahil olmak üzere birçok ünlü koreografın yanında sahne aldı.

Oyunculuk dünyasında da varlığını sürdüren Quinn, 2016 yılında Kirsten Clarke isimli dizide rol almış, 2018’de, ilk kez Brat kanalında yayınlanan hit web dizisi ‘Mani’ de rol almaya başladı.

Genç ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 1milyon civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 860.

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Melissa Ceyda Ay 12 Mayıs 2020

    Hayley LeBlanc ile iyi arkadaşlar ve dance moms’ın birkaç bölümünde yer aldı

Coco Quinn
Gerçek adı: Coco Quinn
Doğum Tarihi: 07/06/2008 (12 yaşında)
Eğitim Durumu: Ortaokul
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.50
Kilo: 43
Burç: İkizler
Meslek: Dansçı Fenomen Oyuncu Şarkıcı Youtuber
Doğum yeri: Amerika Kaliforniya
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

498.598 kez okundu

2.

Azad Yılmaz

493.256 kez okundu

3.

Beren Saat

424.453 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

398.629 kez okundu

5.

Tarık Akan

310.893 kez okundu

6.

Tarkan

259.561 kez okundu

7.

Volkan Demirel

240.440 kez okundu

8.

Emre Mor

215.689 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

215.019 kez okundu

10.

Ersay Üner

211.952 kez okundu