Güneş Tanrıkut

Güneş Tanrıkut hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

2005 yılının Haziran ayında İstanbul’da dünyaya gelen Güneş Tanrıkut Lise’de eğitim hayatını sürdürmektedir. Göz rengi Kahverengi, saç rengi kumral, boyu 1.72 cm, kilosu 62, burcu ise ikizler’dir.

Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Mustafa Güneş Tanrıkut’un özel yetenekleri arasında okçuluk yer almaktadır. Sıkı bir Beşiktaş taraftarı olan Tanrıkut resmi youtube kanalında oyun oynamayı ve montaj yapmayı sevdiğini belirtmiştir. En sevdiği oyunlar, Counter strike global offensive, League of legends, PlayerUnknown’s Battlegrounds ve rainbow six siege…

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabı ve Yotube video kanalını aktif bir şekilde kullanan Tanrıkut’un Youtube video kanalında ki abone sayısı 1,88 B civarındadır.


En son 2020 yılında Dünya klasikleri arasında yer alan ve tüm dünyada büyük yankı uyandıran Peter Pan Müzikali, ülkemizde, Türkiye’nin en ünlü çocuk oyuncuları ile sahnelenmiştir. Bu müzikalde Güneş Tanrıkut’ta yer almıştır. Diğer yer alan çocuk oyunculardan bazıları ise, Emir Berke Zincidi, Lavinya Ünlüer, Yağız Kılınç, Toprak Ali Atar, Ilgım Kablan, Alihan Türkdemir, Arda Kalaycı, Burak Temiz, Doğancan Sarıkaya, Asena Keskinci, Bartu Bedirhan Yayla, Arda Tuğra Türkoğlu, Nazlı Yağcı, Naz Bakkaloğlu, Davut Akın Sakarya, Kutlay Dursun Aydın ve Altuğ Acar.

Arkadaşları ile birlikte, Peter Pan için toplamda 7 şarkı seslendirerek, renkli bir performansa da imza atmışlardır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz