Toprak Atar

Toprak Atar hakkında merak edilen kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? nerede doğdu? hangi sinema ve dizilerde rol aldı? gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2009 yılının Ekim ayında İstanbul’da dünyaya gelen Toprak Atar’ın burcu, terazi, boyu 1.50 cm, kilosu ise 35’dir. Saç rengi sarı, göz rengi ise yeşil’dir. MNC Yapım Tiyatro eğitimi almıştır. Dora Cast Ajans oyunculuk bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Henüz baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Toprak Atar oynadığı sinema ve diziler;

2017 – O Hayat Benim
2016 – Benim Adım Feridun
Masal
Ekmek Kavgası (Kısa film)
2018 – Müsaadenizle Büyükler (Sinema) Bu filmde Emre Altuğ, Ümit Çırak, Enes Göçmen, Alperen Efe Esmer, Efe Koçyiğit ve Duygu Paracıkoğlu gibi isimlerle birlikte rol almıştır.

Basketbol, futbol, satranç ve piyano dışında, dans etmeyi, bisiklete binmeyi ve kitap okumayı çok sevmektedir.


En son 2020 yılında Dünya klasikleri arasında yer alan ve tüm dünyada büyük yankı uyandıran Peter Pan Müzikali, ülkemizde, Türkiye’nin en ünlü çocuk oyuncuları ile sahnelenmiştir. Bu müzikalde Toprak Ali Atar’da yer almıştır. Diğer yer alan çocuk oyunculardan bazıları ise, Emir Berke Zincidi, Lavinya Ünlüer, Yağız Kılınç, Ilgım Kablan, Alihan Türkdemir, Arda Kalaycı, Burak Temiz, Doğancan Sarıkaya, Asena Keskinci, Bartu Bedirhan Yayla, Arda Tuğra Türkoğlu, Nazlı Yağcı, Güneş Tanrıkut, Naz Bakkaloğlu, Davut Akın Sakarya, Kutlay Dursun Aydın, Altuğ Acar.

Arkadaşları ile birlikte, Peter Pan için toplamda 7 şarkı seslendirerek, renkli bir performansa da imza atmışlardır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz