KimNereli.net

Gökhan Özçınar

Gökhan Özçınar Kimdir?

Gökhan Özçınar
Gerçek adı: Gökhan Özçınar
Doğum Tarihi: 1963 (57 yaşında)
Eğitim Durumu: Doktor
Meslek: Doktor Sunucu Yapımcı
Mezuniyet: İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
Doğum yeri: Amasya Merzifon

Gökhan Özçınar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Gökhan Özçınar son dönemlerde özellikle vatandaşlar tarafından katıldığı televizyon programları ile merak edilen isimler arasında yer almaktadır. Op. Dr. Gökhan Özçınar kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1963 yılında aslen Amasya, Merzifon’da dünyaya gelmiştir. İlkokul, ve Ortaokul tahsilini babasının memur (Hava Subayı) olması sebebi ile Anadolu’nun farklı illerinde tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni 1986 yılında 5. olarak tamamlamıştır.

Daha sonra aynı üniversite de uzmanlık eğitimini, Nöroşirürji Ana Bilim Dalı’nda yapmış, 6 senelik uzmanlık dönemini 5 sene 8 ay içerisinde tamamlamış, o dönem içerisinde, 10 tanesi yurtdışı olmak üzere 41 adet yayın yapmıştır.


Op. Dr. Gökhan Özçınar, mecburi hizmet görevini ise, Malatya Devlet Hastanesi Beyin Cerrahi Bölümü’nde klinik şefi olarak tamamlamıştır.

1998’de devlet memurluğundan istifa etmiş serbest çalışmaya başlamış, Aynı sene, Finlandiya Helsinki’de ameliyatsız bel ve boyun fıtıkları tedavisinin yapıldığı DBC Active Spine Care kurumunda çalışmalarını sürdürmüştür.

1999 yılının Ekim ayı ile 2002 yılının Mart ayları arasında Flash TV ekranlarında 3,5 sene Önce Sağlık isimli programın hafta içi hergün yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlenmiştir. Yine aynı kanalda Tıp Dünyasından programının sunuculuğunu üstlenmiştir. 2002 yılında 3 ay süre ile Levent Kırca TV’de, hafta içi her gün Sağlıklı Yaşam programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapan Op. Dr. Gökhan Özçınar 2005 yılında başlayan Digitürk Elmax TV’de yayınlanan “Önce Sağlık” ve 2007 yılında başlayan ve Haber 7 TV’de yayınlanan “Sağlıklı Yaşam” programlarının yapımcılığı ve sunuculuğunu yapmaktadır. Aynı zamanda kurucusu olduğu Bel ve Boyun Akademisi’nde çalışmalarını sürdürmektedir. Bugüne kadar Ebru Akel, Pelin Çift, Çağla Şikel, Zahide Yetiş ve Doğa Rutkay bir çok ünlü ismin sunduğu programlara konuk olarak katılmıştır. Sık sık bu programlara davet edilmekte ekran severler ile bilgi paylaşımı yaparak hizmetlerini devam ettirmektedir.

Gökhan Özçınar; Beyin – Omurilik – Sinir Cerrahisi Uzmanı, Operatör Doktor, Bel ve Boyun Akademisi Kurucusu ve aynı zamanda Program Yapımcısı’dır.

YORUMLAR

Yazıya 3 yorum yapılmış.

 1. Kamile kaya 14 Ocak 2020

  Sayın hocanın a dan z ye geçmişi herşeyi var şimdi program yaptığı t v kanalını yazmamışlar bu art niyet tir bu resmen bir tarafgirliktir. Kınıyorum

 2. Yildiz güneş 30 Ocak 2020

  Fox tv de izliyorum hastaliklari anlatimi gercekten mükemmel anlamamak mumkun degil ağzıniza sağlık selamlar

 3. Sevilay ergut 3 Mart 2020

  Merhaba dr.bey.
  Benim daha evvel dar kanalim vardi.L4 ve L5.
  Sol bacagima vuruyordu.
  Yuruyemiyorum.gecenay munihte bir igne yaptilar biraz rahatladim.agrilarim tekrar basladi.
  Enson yani munihte soylenilen son 3 omur ustuste binmis.
  Cok rahftsizim ne yapabilirim.
  Tesekkurler.
  Saygilar

Gökhan Özçınar
Gerçek adı: Gökhan Özçınar
Doğum Tarihi: 1963 (57 yaşında)
Eğitim Durumu: Doktor
Meslek: Doktor Sunucu Yapımcı
Mezuniyet: İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
Doğum yeri: Amasya Merzifon
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

495.619 kez okundu

2.

Azad Yılmaz

485.483 kez okundu

3.

Beren Saat

423.375 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

394.500 kez okundu

5.

Tarık Akan

310.414 kez okundu

6.

Tarkan

258.678 kez okundu

7.

Volkan Demirel

239.901 kez okundu

8.

Emre Mor

215.181 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

214.190 kez okundu

10.

Ersay Üner

211.466 kez okundu