Furkan Palalı

0

Furkan Palalı, oyuncu, manken, model. 1986 yılının Ekim ayında aslen Konya’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1.90 cm, kilosu 81, burcu ise akrep’tir. Verdiği bir röportaj’da babasının toptancı, annesinin ise ev hanımı olduğunu belirtmiştir.

Kendisi hakkında, Psikolojik anlamda her türlü zorluğa göğüs gerebilecek bir altyapısı olduğunu dile getirmiştir. Konya’dan İstanbul’a ilk geldiğini kimseyi tanımadığını, Mecidiyeköy’de bir iş görüşmesine çağrıldığını, bir kafede otururken görüşmeye 15 dakika kala kaltığını ve yolu sorduğunu. 20 dakika mesafe var denildiğini, ancak gideceği yerin aslında taksiye ilk bindiği nokta olduğunu gülerek anlatmıştır.

Furkan Palalı en son Bir Zamanlar Çukurova isimli dizi de Fikret Fekeli karakterine hayat vermiştir.

Kariyerine manken olarak adım atmıştır. Yakışıklı oyuncu 2011 senesinde Best Model of Turkey, ardından ise Best Model of the World seçilmiştir. Hemen akabinde bir çok başarılı projeden oyunculuk teklifleri almıştır. Ankara Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümü mezunudur. Ardından Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon bölümü’nde Yüksek Lisans yapmıştır.

Furkan Palalı oynadığı diziler, filmler:

Küçük Sırlar (Aras) 2010
Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu 2011
Kızılelma (Murad Altay) 2013
Aşk Emek İster (Demir) 2013
Son Çıkış (Kenal Altay) 2015
No: 309 (Onur Sarıhan) 2016
Bir Mucize Olsun (Yiğit Tümer) 2018
Benim Tatlı Yalanım (Nejat) 2019
Bir Zamanlar Çukurova (Fikret Fekeli) 2020

furkanpalali resmi instagram hesabında günümüz itibariyle takipçi sayısı 931bin civarındadır. Bir dönem güzel oyuncu Demet Özdemir ile aşk dedikoduları gündeme gelmiş ancak haberin asılsız olduğu açıklanmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz