Ezgi Can Ural

3

Ezgi Can Ural ekran severler tarafından büyük bir ilgi ile takip edilen ünlü isim Hakan Ural’ın eşidir. Hakkında ise nereli? ne iş yapıyor? kaç yaşında? dahil daha bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Hakkında kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ezgi Can Ural Kimdir?

Ezgi Can Ural Kanal D Satış Yöneticisi olarak iş hayatını sürdürmektedir. Maalesef doğum tarihi bilgisine gün ve ay olarak ulaşılamamıştır. Doğum Tarihi 1983, doğum yeri ise İstanbul’dur.

Ezgi Can Ural Nereli?

Ezgi Can Ural aslen Kayseri, Yenişehir Doğanlı nüfusuna kayıtlı ve Kafkas kökenlidir. Saray Halı’nın sahibi iş adamı Necati Kurmel’in torunu’dur. Doğup büyüdüğü İstanbul’da eğitim hayatına başlamış, Okan Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur.

Geçmişten günümüze iş hayatı başarılarla doludur. Ekran severler tarafından ise Hakan Ural’ın eşi olması sebebi ile hakkında sürekli bir çok sorunun cevabı araştırılmaktadır. 2014 yılında Sinematürk web sitesi için bir röportaj vermiş ve Sinematürk bugün Türkiye’de sektörün veri tabanı, sektörün hafızası açıklamasında bulunmuştur.
ezgican ural1
Ne İş Yapıyor?

Demirören Medya Grubu Kanalı Kanal D departmanında satış yöneticisi olarak iş hayatını sürdürmektedir. Başarılı isim tam 5 yabancı dil bilmekte, ayrıca bildiği yabancı dil sayısını 9 ‘a kadar çıkarmayı düşündüğü belirtilmektedir.

Ezgi Can Ural Boyu, Kaç Yaşında?

Ezgi Can Ural 39 yaşında ve 1.65 boyundadır. Kilosu ise 57’dir. Doğum tarihi gün ve ay olarak bilinemediği için burç bilgisine ulaşılamamıştır.

Maalesef resmi sosyal medya hesapları ile ilgili hiç bir bilgi bulunmamaktadır. Hakan Ural’ın instagram hesabı ise: @hakanuralofficial.

Ezgi Can Ural Hakan Ural Ne Zaman Evlendi?

2002 senesinde ünlü oyuncu ve eski model Hakan Ural ile sevgili oldukları belirtiliyor. İlerleyen süreçte ise birliktelikleri evlilik ile sonuçlanmıştır.

2005 senesinde Hakan Ural ile nikah masasına oturmuştur. Bu evliliğinden 2013 doğumlu, Gisella isminde bir kızı vardır. Hakan Ural TV 8 ekranlarında yayınlanan ‘Gel konuşalım’ isimli televizyon programında yorumcu olarak kamera karşısında yer alıyor.
ezgi can ural1

Hakan Ural (Ezgi Can Ural’ın eşi) Kimdir?

Ünlü oyuncu, yorumcu ve eski model olan Hakan Ural daha önce Sibel Can ile bir evlilik gerçekleştirmiştir. Babası ünlü sanatçı Selçuk Ural, annesi ise Ceyhan Cem’dir. Melisa Ural, Engincan Ural ve Gisella Ural isimlerinde iki kızı ve bir oğlu vardır.

Ezgican Ural ile evliliğinden olan kızı Gisella Ural’dır.

3 Yorumlar

  1. Milyonlari Olsa, dunyanin en yakisikli yada karizmatik erkegi de olsa ASLA ama Asla Yasi buyuk erkekle evlenmem. 28 yasindayim su an ve en fazla 2-3 yas benden buyuk olmali evlenecegim adam. Ben bu kadinlari anlamiyorum ya, yasli bir erkegin tenine nasil dokunabiliyorsunuz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz