Esra Ersoy

1985 doğumlu Esra Ersoy, internet ve televizyon dünyasında ciciş kardeşler ismi ile tanınan Ceyda Ersoy ile birlikte medyada sıkça gündemde yer almaktadır. İkizler burcudur.

Aslen Mersin’de dünyaya gelen Esra , İlköğretim tahsilini Mersin Toros kolejinde tamamladıktan sonra Mersin Sabancı Anadolu Lisesi ile Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır.

Mezuniyetin ardından bir süre Ankara’da bulunan Laila bünyesinde Halkla İlişkiler müdürlüğü yapan Esra Ersoy ayrıca oyuncu olarak dizi, sunucu olarak ve reklam filmlerinde yer alarak televizyon dünyasında ismini duyurmuştur.

Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi almıştır. Hayat Güzeldir adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Hürriyet Emlak, Burger King ve Ruffles reklamlarında, Çarkıfelek yarışma programında hostes, Kandıramazsın Beni televizyon programında, Cine 5 ekranlarında Neşeli Günler adlı programın sunuculuğu ve Grup Manga’nın Dünyanın Sonuna Doğmuşum isimli şarkısının klibinde oynamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz