Ersin Yekin

Ersin Yekin hakkında merak edilen bir çok sorunun cevabı. Aslen nereli? kaç yaşında? kısaca hayatı, kariyeri ve biyografi bilgileri.

Türkiye’nin en başarılı PUBG oyuncuları arasında yer alan Ersin Yekin aslen Siirt’lidir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Yekin kendisinden 3 yaş küçük olan kardeşi Sezar Yekin ile birlikte Fury Ekibi’nde aynı takımda oynamaktadır.

Günümüzde Nimo Tv’de de güncel videolar çekmekte aktif bir kanala sahiptir. Kanalı ise, https://www.nimo.tv/ersinyekin bu kanaldan kendisini takip edebilirsiniz. Fury isimli ekibi’nin yanı sıra bir de youtube kanalı bulunmaktadır. Youtube videoları dışında neredeyse her gün canlı yayın yapmaya gayret gösteren Ersin Yekin facebook gaming ile anlaşamadığı için nimo tv ile anlaşma sağlamıştır.

Oyun Videosu İçerik Üretici olarak tanınan ünlü isim resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle youtube video kanalında 1,65 Mn abone, instagram hesabında ise 420bin civarında takipçi sayısına sahiptir. Abone ve takipçi sayıları her geçen gün artmaktadır.

Web de bir çok kaynakta kendisi hakkında takipçileri yorumlar yapmaktadır. Hakkında muazzam bir taktik yeteneğine sahip olduğu, hile açık gibi ne derse çıktığını ve oyun ile ilgili her şeyi çözdüğünü belirtmişlerdir. Gerçek bir profesyonel olduğunu ayrıca kendine has anlatım tarzı, muhabbet ve sözleri ile de çok sevildiği bilinmektedir. Sağlam bir bileğe sahip olan Ersin Yekin Fury Ekibi’nin kurucusu ayrıca Pubg mobile’da Avrupa 1. sidir. Sık sık Kozmik Karınca ile de kıyaslanmaktadır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz