Ergülcan Akıncıoğlu

Ergülcan Akıncıoğlu hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1993 yılının Ağustos ayında dünyaya gelen Ergülcan Akıncıoğlu Ankara doğumludur.

Bugüne kadar Ayla Algan Oyunculuk Atölyesi, Erol Babaoğlu Oyunculuk Atölyesi, Avni Kütükoğlu ile Oyuncu Koçluğu ve Dilek Çelebi Doğaçlama Tiyatro Akademisi’nde eğitim almıştır. İngilizce İşletme üzerine Üniversite eğitimini tamamlayan Akıncıoğlu’nun boyu 1.93, kilosu 85, burcu ise aslan’dır.

Başaran Şimşek’in yönemtenliğini üstlendiği Hashtag isimli korku filminin oyuncu kadrosunda yer almıştır. 2020 yılında vizyona giren Hashtag adlı sinema filminde Özüm Çakır, Ela Yörüklü, Gülderen Güler, İrem Diri, Elif İlkim Katmerci ve Burak Çoban gibi başarılı isimlerle birlikte rol almıştır.

Rol aldığı filmin kısaca konusu ise gizemli bir yönetmenin teklifini kabul eden 6 influencer. Kendilerini medeniyetten uzak bir dağ evinde bulurlar. Fenomen isimlerin neden orada olduklarını bilmedikleri, ayrıca onları bekleyen geçmiş günahların onlardan intikam almak için onları beklemesi konu edinilmiştir. Tek sorun, içlerinden biri 1 katil ama ya bu cinayetlerin sonunda herkes ölmüşse, o zaman katil kim?

Ayrıca, 2018 senesinde Pamukkale Tanıtım Filminde yer almıştır.

Aldığı Eğitimler, Ayla Algan Oyunculuk Atölyesi, Erol Babaoğlu Oyunculuk Atölyesi, Avni Kütükoğlu ile Oyuncu Koçluğu, Dilek Çelebi Doğaçlama Tiyatro Akademisi. Canan Odacıl Cat Ajansı ve Menajerlik Hizmetleri bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz