Emre Bol

Emre Bol Gazeteci ve Yazar olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca spor yorumcusu olarak kamera karşısında yer alan ünlü isim hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? eğitimi, çalışmaları ve kariyeri. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Emre Bol Kimdir? Nereli?

Maalesef doğum tarihi bilgilerine ulaşamadığımız deneyimli isim aslen Rize’lidir ve Rize ‘de dünyaya gelmiştir. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Fotomaç gazetesi spor yazarı’dır. A Spor ve diğer kanallar da spor yorumcusu olarak çalışmalarını sürdürmüştür.

Geçmiş dönemde Türkiye Gazetesi bünyesinde yazar ve muhabir olarak görev almıştır. 2009 senesinde, ATV ekranlarında spor yorumcusu olarak çalışmaya başlamıştır. En son Ertem Şener‘in moderatörlüğünü üstlendiği, Tv100 ekranlarında Var Odası adlı spor programı için kamera karşısına geçmiştir.

Emre Bol Hangi Takımlı? Hangi Takımı Tutuyor?

Bir çok kaynakta da yer aldığı üzere Fenerbahçe takımını tutuyor. Kendisine ait olan Youtube video kanalında Turgay Demir ile birlikte bir videosu bulunmaktadır. Videoda Fenerbahçe forması ile kamera karşısına geçmiştir.

Evli mi?

Evli ve bu evliliğinden bir evladı vardır. Hayvansever kimliği ile tanınmaktadır. Emre Bol resmi instagram hesabını @emrebolofficial olarak kullanmaktadır. Ayrıca twitter hesabını @emrekbol olarak kullanmakta, günümüz itibariyle twitter hesabında ki takipçi sayısı 196,8 B. civarındadır. Hesabında, “Burada yazdıklarım çalıştığım kurumları bağlamaz.” ifadesi bulunmaktadır. Youtube video kanalında da 10B üzerinde abonesi bulunuyor. Ancak uzun süredir Youtube kanalında herhangi bir paylaşım yapmamıştır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz