Emrah Keser

0

Emrah Keser 1982 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Erkan ve Emre isimlerinde iki kardeşi vardır. İlköğretim 3. sınıfa kadar doğup büyüdüğü şehir İzmir’de okuluna devam etmiş, 4. sınıfta babası Mustafa Keser‘in müzik ve sahne çalışmaları nedeni ile İstanbul’a yerleşmiştir.

Ortaokul yıllarında babasından müzik eğitimi almaya başlayan Emrah Keser zaman içinde keman dersleride almış, TUTKU adlı albümünün aranjörlüğünü yapan Faruk Paker’den ise bir süre armoni ve Piyano dersleri alarak müzik konusunda kendini geliştirmeye devam etmiştir.

Şişli Endüstri Meslek Lisesi’nde eğitim görmüş, vatani görevini Şırnak’ta tamamlamış, askerliğin ardından babası Mustafa Keser ile uzun seneler aynı sahnede keyboard çalarak müzisyen olarak eşlik etmiştir.

Babasına katıldığı bir çok televizyon programında vokalist olarak eşlik etmiştir. 2015 senesinde işletmeciliğini yaptıkları kendi mekanları olan Mustafa Keser Sahnesi’nin alt kadrosunda hanende olarak fasıl programı yapmaya başlayarak kendini solistlik anlamında da geliştirmiştir. 2017 yılının Mart ayında babasının da onayını alarak 2 ayrı albüm olacak şekilde planladığı Mustafa Keser bestelerinden oluşan albümlerin ilki olan “TUTKU” isimli albümünün çalışmalarına başlamıştır. Günümüzde sahne çalışmalarını sürdüren sanatçı 2018 yılının Haziran ayı’nda Mustafa Keser’in şarkılarından oluşan Tutku isimli albüme imzasını atmıştır. Emrah Keser baba tarafından aslen Elazığ’lıdır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz