Elif Güveloğlu

0

Uzman Dr. Elif Güveloğlu özellikle son dönemlerde, Nur Viral, Zahide Yetiş, Berna Laçin gibi televizyon dünyasının ünlü isimleri ile programlara katılmış, Kanal 7 ve daha bir çok kanalda özellikle kanserle mücadele ve sağlıklı yaşam üzerine açıklamaları ile gündeme gelmiştir.

Elif Güveloğlu Patoloji ve Fitoterapi Uzmanı’dır. 1971 senesinde eskiden Adana’ya bağlı olan ancak sonrasında Osmaniye’nin İl olması ile Osmaniye’ye bağlı Kadirli İlçesinde dünyaya gelmiştir. İlköğretim eğitimini Adana ve Ankara’da tamamlamış ardından yine Ortaokul ve Lise eğitimini Özel Adana Koleji’nde okumuştur. Oğlak burcudur.

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirmiş, 1977 yılında Tıp Doktoru olarak farklı devlet hastaneleri ve özel sağlık merkezlerinde pratisyen olarak çalışmalarını gerçekleştirmiştir. 2006 yılında yine aynı üniversitede patoloji üzerine uzmanlığını tamamlamış günümüzde ise Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde fitoterapi üzerine Yüksek Lisans yapmaktadır.

Özellikle bitkisel ilaçlar üzerine bir çok üniversitenin düzenlemiş olduğu fitoterapi kursları ve kongrelerinde bulunmuş ve sertifikalar almıştır.

Günümüzde İstanbul Kadıköy’de kendi ofisinde hizmet vermektedir. Bugüne kadar yazmış olduğu kitaplar, Kansersavar Mutfak, Hastalıklar Öğretmendir, Kanser İyileşir ve Kansere Karşı Savunmasız Değilsin.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz