Nur Viral

Nur Viral hakkında merak edilenler. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? kariyeri, eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1974 yılının Mayıs ayında İstanbul’da dünyaya gelen ünlü isim, İlköğretim, lise ve yüksek öğrenimini yine doğup büyüdüğü İstanbul’da tamamlamıştır. Burcu boğa, boyu 1.73 cm, kilosu ise 59’dur.

Nur Viral kısaca kariyeri;

Yayıncılık kariyerine özel radyoların açılması ile adım atmış, 1993 yılında yerel bir kanalda müzik programı sunmuştur. Çeşitli radyolarda sunuculuk ve yayın yönetmenliği yapan güzel isim tam bir Türk Sanat Müziği aşığı’dır. Radyo kariyerinin ardından televizyon dünyasına giriş yapmış ve ilk olarak özel bir kanal bünyesinde bir sağlık programı’nı sunmuştur. Daha sonra 5 sene boyunca 40 yerel kanalda aynı anda yayınlanan “Hayat Ağacı” isimli kadın kuşağı programı’nı sunmuştur. Günümüze kadar bir çok kanal’da yemek ve sağlık programları sunan Viral günümüzde ise Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Hayatta Her Şey Var isimli programın sunuculuğuna devam etmektedir.

Nur Viral Üsküdar Musiki ve Kadıköy Anadolu Musiki cemiyeti’nde ders almış ve bu cemiyetlerin aktivitelerinde konser vb. sunucu olarak yer almıştır. Daha önce Bizim Doktorlar isimli Türkiye’nin ilk sağlık programını sunmuştur. Kastamonu TV’de, Edirne’den Kars’a kadar 40 yerel kanala canlı yayın yapmıştır. Kanal 7, TNT, Samanyolu TV, Show TV, Türkmax Gurme gibi bir çok kanalda görev almıştır.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ekonomi danışmanlığı görevini sürdürmekte olan gazeteci, yazar ve ekonomist Cemil Ertem ile 28 Kasım 2016 tarihinde evlenmişlerdir. Daha önceki evliliğinden bir kızı vardır.

Nur Viral resmi instagram hesabını nurviral ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 454bin civarındadır. Twitter hesabında ki takipçi sayısı ise 35,1 B…

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz