Elif Atbaş

Elif Atbaş son dönemlerde sıkça haber ve magazin gündeminde Melisa Aslı Pamuk’u tehdit ettiği yönünde haberler ile gündeme gelmektedir. Kimdir? kaç yaşında? müzik kariyeri, kısaca hayatı ve biyografisi.

1990 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen Elif Atbaş İkizler burcudur. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir, ayrıca İstanbul doğumludur.

Özellikle müzik dünyasında Sinan Ceceli ile birlikte ortak çalışma gerçekleştirdiği Gelme isimli şarkı ile ismini duyurmuştur. Şarkının söz ve müziği Ozan Gülek’e, aranjesi ise Çağrı Telkıvıran’a aittir.

Beste ve solist olarak müzik kariyerini sürdürmekte en son müzik severler ile Eşim Benzerim Yok isimli tekli çalışmasını buluşturmuştur. Yeni dönemde ise Sence Aşk isimli şarkısının çalışmalarını sürdürmektedir. En sevdiği huyu iyimser olması, sevmediği huyu ise sinirli olmasıdır. Uğurlu sayısı 7, günü Salı, rengi ise Turkuaz’dır. Maalesef baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

2018 yılında Miss Turkey Güzeli Melisa Aslı Pamuk, Elif Atbaş’ı kendisine aşık olduğunu ve bu nedenle arkadaşlık ilişkisini kestiğini belirtmiştir. Kendisini öldürmek ve yüzüne kezzap atmakla, ayrıca görüntülerin var diye tehdit ettiği gerekçesi ile mahkemeye verdiği belirtilmiştir. Mahkeme ise tehdit’ten 6 ay, hakaretten ise 3 ay 15 gün hapis cezası vermiştir. Karara itirazın ardından dosyanın Yargıtay’a gittiği ve gelecek mahkemede tarafların uzlaşma yoluna gitmek isteyip istemediklerinin sorulacağı açıklanmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz