Melisa Aslı Pamuk

Melisa Aslı Pamuk hakkında bir çok soru merak konusudur. Aslen nereli? kaç yaşında? boyu kilosu kaç? evli mi? sevgilisi kim? hangi dizilerde rol aldı? Mankenlik kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Güzel model ve oyuncu Melisa Aslı Pamuk 1991 yılında Hollanda Amsterdam’da dünyaya gelmiştir, aslen ise Hatay İskenderun’ludur. Boyu 1.76 cm, kilosu 58, burcu Koç, vücut ölçüleri ise 85 – 62 – 90 cm’dir.

Doğduğu ülke Hollanda’da Amsterdam Üniversitesi’nde Psikoloji eğitimi görmüş ancak Miss Turkey yarışması için okulunu dondurmuştur.

2011 yılı Miss Turkey 1.si seçilen güzel Melisa Aslı Pamuk yine 2011 senesinde ülkemizi Brezilya Sao Paulo’da Kainat Güzellik Yarışması’nda temsil etmiştir. Günümüzde kariyerine oyuncu olarak devam etmektedir. İlk oyunculuk deneyimini 13 yaşında iken gerçekleştirmiş ancak sonrasında model olarak kariyerini sürdürmüştür. 14 yaşında modelliğe adım atmıştır.

Melisa Aslı Pamuk hakkında kısaca;

Kendisinde en sevdiği özelliği dobra olmasıdır. Aslen Hatay’lı olması sebebi ile Hatay yemeklerini yapmayı da bildiğini ama yemediğini, daha çok yedirmeyi sevdiğini belirtmiştir. Felemenkçe, Türkçe, İngilizce, biraz da Almanca bilmektedir. Fransızca’yı anlamakta az konuşmakta, İtalyanca ve İspanyolca dillerini de öğrenmek istemektedir. Sürekli taktığı kolye için sorulan soruya ise tamamen burcu Koç ile alakalı olarak cevap vermiştir. En sevdiği ve izlemekten keyif aldığı dizi Game Of Thrones dizisidir.

Özellikle resmi sosyal medya hesaplarında en aktif olarak instagram hesabını kullanmaktadır. 2019 yılı itibariyle İnstagram hesabında ki takipçi sayısı 2,6milyon civarındadır.

En fazla merak edilen sorulardan birisi ise sevgilisi var mı? varsa kimdir? sorusudur. Güzel oyuncu yaklaşık 10 yıl gibi uzun bir süre oyuncu Tolga Sala ile mutlu birlikteliğinin 2019 yılında son bulduğunu belirtmiştir. Günümüzde ise Beşiktaş takımının başarılı futbolcusu Oğuzhan Özyakup ile birlikteliği sıkça magazin gündeminde yer almaktadır. Hatta yaz döneminde Oğuzhan Özyakup’un kız kardeşi Şermin ile birlikte tatile çıktığı belirtilmiş, ailelerin ise bir araya gelerek tanıştıkları yönünde haberler medyada yer almıştır.


Oynadığı diziler;

2012 – Yer Gök Aşk (Sevda)
2014 – Her Sevda Bir Veda (Azade)
2014 – Kurt Seyit ve Şura (Ayşe)
2014 – Ulan İstanbul (Zeynep)
2016 – Kara Sevda (Asu)
2018 – Çarpışma (Cemre Gür)

2012 yılında G.D.O Karakedi (Elmas) ve 2014 yılında Asla Vazgeçme isimli sinema filmlerinde de rol almıştır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz