Ela Rumeysa Cebeci

0

Ela Rumeysa Cebeci Haber Programı Sunucusu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. TV100 ekranlarında GÜNUYANIYOR programını sunmaktadır. Sunucu ve oyuncu kimliğinin yanı sıra öğretim görevlisi’dir. Geçmiş dönemde, Türkiye ve dünya gündemi, gazete manşetleri ile ilgili sabah kuşağı programı’nı sunmuştur.

Ela Rumeysa Cebeci Kimdir?

İlk mesleki kariyerine TRT 1 ekranlarında muhabir olarak adım atan Rumeysa Cebeci daha sonra oyunculuk kariyerini sürdürmüştür. İlk rol aldığı dizi ise 2011 yılında oynadığı Kanıt isimli dizidir, yine aynı sene Nuri adlı dizide de boy göstermiştir. 2012 yılında Fetih 1453, son olarak ise Şevkat Yerimdar dizisinde rol alarak oyunculuk kariyerini sürdürmüştür. Şevkat Yerimdar dizisinde Barış Murat Yağcı, Başak Parlak, Pelin Orhuner ve Salih Kalyoncu gibi isimlerde rol almıştır.

Ela Rumeysa Cebeci Boyu, Kaç Yaşında?

1988 yılının Mayıs ayında dünyaya gelmiş, ikizler burcudur. Boyu 1.72 cm ve kilosu 54. Doğma büyüme İstanbul’ludur. Bahçeşehir Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi İletişim Bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca aynı üniversite bünyesinde ileri oyunculuk Yüksek Lisans öğretimi almıştır.

Baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Günümüzde sosyal medya hesapları üzerinde de ciddi bir takipçi sayısına sahiptir. Son olarak bekar olan güzel ismin, sevgili var mı? varsa kimdir? gibi sorularının cevabı hiç bir medya, magazin ve haber sitesinde yer almamaktadır. Ela Rumeysa Cebeci resmi instagram hesabını elarumeysacebeci ismi ile kullanıyor. Günümüz itibariyle 343bin civarında takipçi sayısına sahiptir.

2018 yılında yayın sırasında, operasyon haberleri sunarken bir yayın hatası oluşmuştur. Operasyonların ekrana gelmesi beklenirken kameralar hala sunucu Ela Rümeysa Cebeci’yi gösteriyordu. Bu esnada habere geçildiğini zanneden güzel sunucu eline telefon alıp mesajı okumuş, ardından gülmüştür. Bu esnada durumu fark eden reji ekibi Ela Rümeysa Cebeci’yi uyarmış, uyarı sonrası ciddiyetini korumuştur. Bu görüntüler uzun süre sosyal medyanın gündeminde yer almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz