Ekin Koç

0

Ekin Koç Uyanış Büyük Selçuklu Sencer karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Yakışıklı oyuncu hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? sevgilisi kim? Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

21 Haziran 1992 doğumlu oyuncu Ekin Koç’un Babası Turizmci annesi ise bankacı’dır. Benim Adım Gültepe adlı dizide Seyfi karakterini canlandıran Ekin Koç ilk oyunculuk deneyimini Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Tilki karakteri ile gerçekleştirmiştir. Doğma büyüme İstanbul’lu, baba tarafından ise aslen Antalya Alanya’lıdır. Liseyi Antalya Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesinde, Üniversiteyi ise İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünde tamamlamıştır.

Atv ekranlarında yayınlanan Evli ve Öfkeli, 2015 yılında ise Kösem Sultan dizisinde rol almış ve Sultan 1. Ahmed karakterini canlandırmıştır.

Dizide oyuncu arkadaşı Sevda Erginci ile sık sık aşk dedikoduları gündeme gelmektedir. Ancak çiftin sevgili olmadıkları belirtilmektedir. Henüz yakışıklı oyuncunun mutlu bir birlikteliği var mı? varsa kim sorusunun cevabına ulaşılamamıştır.

İlginizi Çekebilir :   Deniz Özerman

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz