Eda Koç

Eda Koç Doya Doya Moda isimli program ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzel isim hakkında ekran severler tarafından merak edilen tüm soruların cevapları. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Eda Koç Kimdir?

Eda Koç Doya Doya Moda yarışması dışında vj ve estetisyen olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Gerçek mesleği estetisyen.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan güzel isim bunun yanı sıra Pera Güzel Sanatlar’da da bale eğitimi almıştır. Bir dönem Eda ile Klip isimli bir programı sunan başarılı isim ayrıca bir çok ünlü ismin klip çalışmasında dansçı olarak yer almıştır.

2022 yılının Ekim ayında Doya Doya Moda adlı moda yarışması ile kamera karşısına geçmiştir. Jürilerinin Yasemin Yılmaz, Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu ve Serdar Uzuntaş olduğu Doya Doya Moda adlı yarışmada oldukça iddialı tarzı ile dikkat çekmeyi başarmıştır.
Eda Koc6

Eda Koç Boyu, Kaç Yaşında?

Eda Koç 34 yaşındadır. Doğum tarihi 9 Mayıs 1988, burcu ise boğadır. Göz rengi mavi. Maalesef güzel ismin henüz boy ve kilo bilgisine ulaşılamamıştır. Doğma büyüme aslen İstanbul’ludur.

Evlimi? sorusu da hakkında merak edilen güzel isim bekardır. Bekar olan Eda’nın Furkan isminde bir oğlu vardır.

Her sene özellikle kayağa gitmeye özen göstermekte kayağa gitmekten büyük keyif almaktadır. Oğlu Furkan ile tüplü dalış ve kaya tırmanışları da gerçekleştiren güzel isim doğa sporlarını da çok sevmektedir.

Özellikle estetiksiz ve önceki hali gibi bir çok araştırmada hakkında yapılmakta ancak daha eski görüntülere ait herhangi bir kaynak bulunmuyor.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @edakocofficial ‘dır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 33.9bin civarındadır. Ayrıca @edakocofficial tiktok hesabını da aktif olarak kullanmaktadır.

Gelecek kariyer planlamasını oyunculuk üzerine yapmak isteyen güzel ismin gelecek dönemlerde bir çok başarılı projenin içerisinde yer alması beklenmektedir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz