Ebru Şahin

2

Ebru Şahin 2019 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinin oyuncu kadrosuna Reyyan Şadoğlu karakteri ile katılmıştır. Peki kaç yaşında? nereli? boyu, kilosu kaç? daha önce hangi dizilerde rol aldı? Kısaca hayatı ve biyografisi.

1994 yılının Mayıs ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden mezun olmuştur.

Mezuniyetin ardından oyunculuk eğitimi almış ve 2015 senesinde reklam filmleri ile birlikte oyunculuk dünyasına giriş yapmıştır. Daha sonra 2016 senesinde Kan Parası adlı sinema filminde başrol oynamıştır. Ardından Savaşçı dizisinde Didem, Babam isimli sinema filminde Nilüfer, İstanbullu Gelin dizisinde ise Burcu Selimer karakterlerine can vermiştir. En son ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde Reyyan karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmüştür. 2019 yılında ise Şuursuz Aşk isimli sinema filminde İsmail Hacıoğlu ile birlikte başrolü üstlenmiş ve Menekşe karakterini canlandırmıştır. Filmde Tuncer Salman, Burcu Kara, Ruhi Sarı ve Emir Benderlioğlu gibi isimler yer almıştır.

Ebru Şahin, burcu, boyu, kilosu;

Boğa burcudur, boyu 1.70 cm, kilosu ise 54’tür.

2018 yılında yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş ile sevgili oldukları yönünde bir çok haber magazin gündeminde yer almıştır. Ancak bu konu ile ilgili ne Sarıtaş, nede güzel oyuncu hiç bir açıklama yapmamıştır. Son olarak yapılan bir röportaj’da her şeyden önce, bir erkekte aradığı ilk kriterin zeka olduğunu dile getirmiştir. 2020 yılında ise NBA takımlarından Cleveland Cavaliers takımında forma giyen Milli Basketbolcu’muz Cedi Osman ile mutlu birlikteliği magazin gündeminde yer almıştır. En son Alaçatı’da el ele görüntülenen çiftin bir arkadaş ortamında tanıştıkları açıklanmıştır.

İstanbul doğumludur ancak baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine maalesef ulaşılamamıştır. Sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanan ünlü ismin 2020 yılı itibariyle resmi instagram hesabındaki takipçi sayısı 3milyon civarındadır.

2 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz