Devrim Yalçın

Devrim Yalçın Kiralık Aşk ve Krem gibi diziler ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenleri, filmleri, dizileri, oyunculuk kariyeri, eşi, ailesi. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Devrim Yalçın Kimdir?

Devrim Yalçın tiyatrocu, model, oyuncu, fotoğrafçı ve yönetmen’dir. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ndeki eğitim hayatını yarıda bırakmış ve fotoğrafçılık dünyasına giriş yapmıştır. Daha sonra model olarak hayatını sürdüren yakışıklı isim, kariyerine moda fotoğrafçısı olarak devam etmiştir. Sonrasında 2006 senesinde Gretha Seacat’ten oyunculuk eğitimi alan Yalçın, ilk dizi oyunculuk deneyimini Yıldız Savaşları adlı dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra Show Tv ekranlarında yayınlanan Kiralık Aşk isimli dizi ile tanınmış, dizi de Deniz karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Devrim Yalçın Nereli?

Devrim Yalçın doğma büyüme aslen İstanbul’ludur.

Üniversite döneminde burs alarak yurtdışında eğitim almıştır. Oyunculuğunun yanı sıra yönetmenlikte yapmış ve yapmaya da devam ediyor.
Devrim Yalçın

Devrim Yalçın Boyu, Kaç Yaşında?

Devrim Yalçın 48 yaşında ve 1.82 boyundadır. Doğum tarihi 26 Mart 1974, burcu koç, kilosu ise 80’dir.

Devrim Yalçın Evlimi? Eşi Kim?

Devrim Yalçın’ın sık sık hayranları tarafından eşi kim? gibi soruları merak konusudur. Ünlü oyuncu Melda Perahya Yalçın ile evli ve bu evliliğinden bir oğlu vardır.

Eşi Melda Perahya Yalçın Karma Yapımevi, Altıoklar TV, 1K1E Prodüksiyon, Bando Yapım’da Genel Koordinatörlük yapmış, Ortaks Yapım’ın ortağı olarak yeni projeler üretmeye devam eden bir isimdir. 1 Erkek 1 Kadın, Ruhumuzun Aynası, Kiralık Aşk ve Servet isimli diziler de yapımcı olarak çalışmıştır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @dewrimyalcin ‘dır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 26.7bin civarındadır. Ayrıca hakkında daha detaylı bilgiler, güncel bilgiler ve takibi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Web sitesi: http://devrimyalcin.com/tr/

En son 2022 yılında BluTv de yayınlanan Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi adlı dizinin yönetmenliğini üstlenmiştir. Dizi de Burak Dakak, Gökçe Eyüboğlu, Berkan Şal, İnanç Konukçu ve Erdal Beşikçioğlu gibi isimler rol almıştır.

Fotoğrafçı kimliği ile de bir çok başarının altına imzasını atmıştır.

21 Ekim ve 23 Kasım tarihleri arasında, Moğolistan Sergisi Amsterdam Fotofactory galeride yapılmıştır. İlk kişisel sergisi “MONGOLİA” ile 21 Ekim – 3 Kasım 2014 tarihleri arasında Amsterdam’da, theFotoFACTORy galeride fotoğraf severlerle buluşmuştur. Sergide Moğalistan’daki yalnızlık Yalçın’ın kamerasından kendine has yorumu ile sergilenmiştir. Siyah beyaz fotoğraflarla Moğolistan’daki yalnızlık ve hüznü ön plana çıkaran Yalçın, mekan olarak Gobi Çölü ve yeni kent yaşamına geçen Moğolistan sokaklarını kullanmıştır.

Kimi zaman farklı objelerle, kimi zaman puslu hava kareleri ile yalnızlığı fotoğraflarına yansıtmıştır. Sergi Yalçın’ın 2014 yılında Moğolistan’da motorsiklet üzerinde yaptığı kuzeyden güneye toplam 3714 km. yolculuk esnasında çektiği siyah beyaz fotoğraflardan oluşmuştur.

Oynadığı Filmleri:

Burçlar
Şampiyon
Ex Aşkım
Adı Efsane

Oynadığı Diziler:

Kiralık Aşk (Deniz)
Krem (Sarp)
Yıldızın Parlasın
Yıldız Savaşları


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz