Chase Hudson

Chase Hudson Youtube ve sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı isimlerdendir. Hakkında kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? nereli? gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2002 yılının Mayıs ayında Amerika’da dünyaya gelmiştir. YouTube İçerik Oluşturucu, TikTok Star ve Sosyal Medya ünlüsü’dür. Dans, dudak senkronize vids ve skeçleri ile tanınıyor. 20 milyona yakın hayranıyla TikTok’ta en çok takip edilen kişiliklerden biri olduğu biliniyor. Marlena ve Karissa isimlerinde iki kız kardeşi vardır. Boyu 1.72 cm, kilosu 69, burcu ise boğa’dır.

2019 yılından bu yana kendisi gibi tiktok dünyasının başarılı yayıncılarından olan Charli D’Amelio ile birlikteliğini sürdürmektedir.

TikTok’ta lilhuddy olarak bilinir. Justin Bieber ve Pitbull gibi sanatçıların şarkılar ile 18 milyondan fazla takipçiyi dudak senkronize eden isimdir. 2019’da Charli D’Amelio, Addison Rae ve diğer birçok popüler TikTok yaratıcısının yanında ortak TikTok grubu The Hype House’a üye oldu.

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 7,6milyon civarındadır. 2019 yılından beri de Lights Out Summer Tour üyesidir.

Chase Hudson, 2019 yılında Cynthia Parker ile sevgili idi, ama artık yeni sevgilisi dansçı ve fenomen isim Charli D’Amelio…

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz