Charli D’Amelio

1

Charli D’Amelio sosyal medya dünyasının en ünlü simalarından birisidir. Hayranları tarafından boyu, kilosu, kaç yaşında? olduğu, kariyeri gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2004 yılının Mayıs ayında Amerika’nın Norwalk şehri’nde dünyaya gelmiştir. Burcu boğa, boyu 1.70 cm, kilosu ise 54’tür. Tiktok yıldızı olarak tanınan ünlü isim, ilk yayınladığı videolarda genellikle, orjinal koreografi, montajlar ve dudak senkronları ile yaptığı danslarla dikkatleri üzerine çekmiştir. Kanalında Chase Hudson ve Maximo Rivano gibi başarılı popüler TikTok içerik oluşturucuları ile birlikte videolar da yayınlamıştır.

2019 yılının Haziran ayında Tiktok kanalına videolar yüklemeye başlayan Charli D’Amelio TikTok grubu The Hype House’un üyesidir. 2020 yılının ocak ayında, yetenek ajansı UTA ile sözleşme imzalamıştır.

Sosyal medyaya ilk kez 2016 yılında İnstagram hesabı ile giriş yapmış, genellikle kız kardeşi ile birlikte resimlerini ve videolarını takipçileri ile paylaşmıştır. Kısa sürede ciddi bir takipçi sayısına ulaşan başarılı ismin anne ve babasının isimleri Heidi ve Marc’tır, bir de Dixie isminde bir ablası vardır.

Charli D’Amelio sevgilisi var mı? varsa kim?

D’Amelio 2019 yılından bu yana kendisi gibi tiktok dünyasının başarılı yayıncılarından olan Chase Hudson ile birlikteliğini sürdürmektedir.

Tiktok hesabını güncel olarak aktif bir şekilde kullanan başarılı ismin Tiktok hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 35.9M civarında. Yayınladığı her dans videosu milyonlarca kez izlenme sayısı ile her geçen gün popülerliğini arttırmaktadır. Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 19,9milyon civarında, twitter ise 655,3 B…

Hayatında her zaman idol olarak ve fan’ı olduğunu belirttiği dünyaca ünlü sanatçı, oyuncu ve dansçı Jennifer Lopez ile birlikte dans etme fırsatı yakalamıştır. 2020 yılında yaşadığı bu olay için hayatında yaşadığı rüya gibi bir an olarak nitelendirmiştir. Günümüzde Amerika’da bir çok talk show ve canlı yayın programlarına katılmaktadır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz