Ceyla Büyükuzun

Ceyla Büyükuzun televizyon ekranlarının başarılı isimlerindendir. Futbol ve Basketbol programları ile dikkatleri üzerine çeken ünlü isim hakkında bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kimdir? Aslen nereli? kaç yaşında? boyu kaç? gibi. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

15 yıl kadar bale eğitimi almış ve ardından sunucu olmaya karar vermiş ekranlara adım atmıştır. Spor giyinmeyi sevdiğini belirten Büyükuzun, küçükken babası ve ailesi ile birlikte maçlara gittiğini belirtmiştir. Siyah renk takıntısı olan güzel sunucu evleneceği kişinin mutlaka sporla ilgili olması gerektiğini dile getirmiştir.

Ceyla Büyükuzun Kimdir? Nereli?

1989 yılının Mayıs ayında dünyaya gelmiştir. İstanbul doğumlu, boğa burcudur. İlk ekran deneyimini SKY Türk kanalında Cevap Anahtarı isimli program ile gerçekleştirmiştir.

Daha sonra BJK Tv’de çalışmış ardından TRT Spor ve A Spor ekranlarında spor programları sunmuştur. Bekar olan güzel sunucu, ilginç saç stili ile kendisini beni sempatik yapan saçlarımdır diye tanımlamıştır. Ayrıca saçlarının Kolombiya’lı eski Milli futbolcu Carlos Valderrama’ya benzediğini, bu sebeple de bundan keyif aldığını sözlerine eklemiştir.

Ceyla Büyükuzun Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.62 cm, kilosu 49, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 31’dir. Bekar olan başarılı isim tv kanallarının yanı sıra, Youtube ve farkıl firmalarında reklam çalışmalarında yer almıştır. Günümüz itibariyle çalışmalarına TRT Spor’da Erbatur Ergenekon ile birlikte Spor Merkezi isimli programla devam etmektedir.

Resmi instagram hesabını ceylabuyukuzun ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 101bin civarındadır. Twitter hesabında ki sayı ise 87,1 B.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz