Caner Topçu

0

Caner Topçu TRT 1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar isimli diziye İlyas karakteri ile dahil olmuştur. Hakkında kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? oynadığı sinema ve diziler gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Caner Topçu Kimdir? Nereli?

1997 yılının Haziran ayında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu aslen İstanbul doğumludur. Tiyatro kökenli bir isimdir. Daha önce bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır. Günümüz itibariyle tiyatro’nun yanı sıra sinema ve dizilerde de rol almaktadır. Yaşantısını İstanbul’un Kartal İlçesi’nde sürdürmektedir.

Oynadığı Sinema ve Diziler:

İlk dizi oyunculuk deneyimini Show Tv’de yayınlanmış olan Nöbet isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. 2021 yılında ise TRT ekranlarının yeni yapımlarından olan Barbaroslar adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizi de İlyas karakterini canlandırmıştır. Caner Topçu ‘nun canlandırdığı İlyas karakteri dizi de; Oruç Reis’in (Engin Altan Düzyatan) kardeşidir. Ayrıca dizi de Ulaş Tuna Astepe ve Yetkin Dikinciler de rol almıştır.

Bilinçsizler (Recep) (2015)
Nöbet (2019)
Hiç (Deniz) (2021)
Evrensel Döngü: Yaşam Ağacına Yolculuk (2018)
Evrensel Döngü: Zamansal Yolculuk (Ömer Ali) (2019)
Barbaroslar (İlyas) (2021)

Caner Topçu Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.84 cm, kilosu 77, burcu ise yengeç’dir. 2021 yılı itibariyle 23 yaşındadır. Eğitimi: Harun Özer Tiyatro Eğitimi ve Fulya Filazi Oyunculuk Eğitimi. Bazı kaynaklarda Lise’yi Samandıra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde okuduğu belirtiliyor.

Yakışıklı oyuncu İnançtan Zafere, Sarıkamış, Beyaz Cehennem ve Dikkat İnternet Var isimli tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Bilinçsizler adlı sinema filminde Recep karakteri’ni canlandırmış ve 2018 yılında aksiyon, macera ve drama türünde Evrensel Döngü: Yaşam Ağacına Yolculuk isimli sinema filminde rol almıştır.

İlginizi Çekebilir :   Levent Kırca

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz