KimNereli.net

Ulaş Tuna Astepe

Ulaş Tuna Astepe Kimdir?

Ulaş Tuna Astepe
Gerçek adı: Ulaş Tuna Astepe
Doğum Tarihi: 05/09/1988 (31 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.89
Kilo: 80
Burç: Başak
Meslek: Oyuncu
Mezuniyet: Devlet Konservatuarı Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro
Doğum yeri: İzmit Kocaeli

Ulaş Tuna Astepe Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Ulaş Tuna Astepe hakkında en çok sorulan soruların cevapları. Kimdir? nereli? evlimi? sevgilisi varmı? boyu kilosu ve burcu ile daha bilinmeyen bir çok özelliği.

Ulaş Tuna Astepe aslen nereli?

Babası işçi, annesi ise memurdur. Emekçi bir ailenin evladı olarak yetişmiştir. Kocaeli İzmit’te dünyaya gelmiş aslen İzmit‘lidir. Romanlar’ın yoğun olduğu bir göçmen mahallesinde büyümüştür. Kendisinden 7 yaş büyük bir abisi vardır. 16 yaşına geldiğinde babasını yitirmiştir. Daha sonra annesi de vefat etmiştir. Babasının ölümünün ardından maddi ve manevi katkıyı abisinin yaptığını belirten Tuna Astepe 17 Ağustos depremi olduğunda 11 yaşında olduğunu ve depremin hep aklının bir köşesinde yer ettiğini anlatmıştır.


Boyu, kilosu ve burcu;

Boyu 1.89 cm, kilosu 80, burcu ise Başak‘tır.

Doğum tarihi 1988 olan oyuncu İstanbul Erkek Lisesi’nde yatılı olarak okumuştur. Ardından Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.

Yakışıklı oyuncu Ulaş Tuna Astepe özellikle 2012 yılında Karadayı dizisinde canlandırmış olduğu Orhan karakteri ile büyük çıkış yakalamıştır. Daha sonra Atv ekranlarında yayınlanan Analar ve Anneler dizisinde Mustafa karakterini canlandırmıştır.

Günümüzde ise Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir karakterini canlandıran Ulaş Tuna Astepe son dönemlerde genç kızların en fazla takip ettiği isimler arasında yer almaktadır.

Bugüne kadar Karadayı, Rüya, Analar ve Anneler ve Masum dizilerinin yanı sıra Osmanlı Cumhuriyeti sinema filminde kostüm asistanı olarak çalışmış, Grueling and His Wife adlı kısa filmde yer almış, Fish Pond ve Körfez isimli sinema filmlerinde rol almıştır.

Ulaş Tuna Astepe Sevgilisi kimdir?

Özel yaşamını gözlerden uzak yaşamayı tercih etmektedir. Ancak magazin dünyası ve medyanın sıkı takibinde olması sebebi ile ne kadar istesede hayatı ile ilgili bir çok ayrıntıyıda gizleyememektedir. 2018 yılında bir mekanda Cansu Baydar isimli kız arkadaşı ile kameralar yansımıştır. Hayranları tarafından sevgili olmadıkları yönünde bir çok yorum yapılmaktadır. Ulaş Tuna Astepe’de bu konuda herhangi bir açıklama yapmamıştır.

Kız arkadaşı Cansu Baydar Filmloverss şirketine bağlı olarak çalışmakta, aynı zamanda Sinema yazarlığı yapmaktadır. Kesin bir bilgi olmadığı için sevgilisi diyemiyoruz, sadece kız arkadaşıdır.

Etiketler: ,

Rol Aldığı Diziler

YORUMLAR

Yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. asunur karadeniz 23 Mayıs 2018

    oy ulaş oy

  2. naifcilik 2 Eylül 2018

    burcu başak değil, boğa.

Ulaş Tuna Astepe
Gerçek adı: Ulaş Tuna Astepe
Doğum Tarihi: 05/09/1988 (31 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.89
Kilo: 80
Burç: Başak
Meslek: Oyuncu
Mezuniyet: Devlet Konservatuarı Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro
Doğum yeri: İzmit Kocaeli
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

379.286 kez okundu

2.

Yusuf Aktaş

315.004 kez okundu

3.

Tarık Akan

291.920 kez okundu

4.

Mustafa Miraç Kaya

225.635 kez okundu

5.

Tarkan

221.993 kez okundu

6.

Volkan Demirel

219.328 kez okundu

7.

Emre Mor

193.286 kez okundu

8.

Ersay Üner

188.314 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

179.129 kez okundu

10.

İrem Derici

174.964 kez okundu