Can Coşkun

Can Coşkun günümüz itibariyle Sözcü Tv ekranlarında yayınlanan Gündem Masası isimli programı hazırlayıp sunmaktadır. Hakkında merak edilenler, kısaca çalışmaları, biyografi ve hayatı.

Can Coşkun Kimdir?

Can Coşkun gazeteci, yazar, sunucu, moderatör. Babası Gazeteci Şevket Coşkun’dur.

Can Coşkun daha önce Halk TV haber müdürü olarak çalışmalarda bulunmuştur. Ayrıca yine Halk Tv bünyesinde, hafta içi 13.00 – 16.00 saatleri arasında yayınlanan Haber Masası isimli programın moderatörlüğünü üstlenmiştir.

Can Coşkun Nereli?

Can Coşkun baba tarafından aslen Mersin’lidir.

Can Coşkun Evlimi?

2017 yılında memleketi Mersin’de evlendiği belirtilmektedir. Düğünü Mersin’de Sultanpaşa Otelde gerçekleşmiş, düğüne Mersin Milletvekili Serdar Kuyucuoğlu, Sabah gazetesi bölge müdürü Temel Eren, Hürriyet Gazetesi Mersin Temsilcisi Ali Ekber Şen gibi isimlerde katılmıştır.

Başarılı gazeteci 10 yıllık Halk Tv kariyeri sonrasında çalışmalarına Sözcü Tv bünyesinde devam etmeye karar vermiştir. Af Talebi: Berat Albayrak İstifasının Bilinmeyenleri isimli kitabın yazarıdır.

Kaç yaşında? doğum tarihi gibi merak edilen bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Resmi instagram hesabı @cancoskuntv ‘dir. Resmi twitter hesabı ise @cancoskun ‘dur. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olduğunuda belirtebiliriz. Ayrıca futbol oynamaktanda büyük keyif aldığı ve oldukça yetenekli olduğu belirtilmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz