Buse Orcan

Buse Orcan ekranların yeni yüzlerindendir. Gönül Dağı dizisi transferlere doymamış ve güzeller güzeli bir ismi daha oyuncuları arasına dahil etmeyi başarmıştır. Daha önce manken, model olarak bir çok başarılı defilede yer alan Orcan, günümüzde ise kariyerine ayrıca oyuncu olarak devam etmektedir. Başarılı isim hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Buse Orcan Kimdir? Nereli?

Güzel isim Buse Orcan oyuncu, manken ve model olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Fransız Lisesi’ni başarı ile tamamlamış ardından Başakşehir Üniversitesi Lojistik Yönetimi Bölümü’nde eğitim hayatına devam etmiştir. Maalesef doğum yeri ve aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır.

2018 senesinde Best Model Of Turkey yarışmasına katılmış ve Best Model Of Turkey 2018 yarışmasında ikinci olmuştur. 1 sene sonra 2019’da ise Best Model Of Turkey yarışması finalistleri arasında yer almıştır. Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da podyuma çıkan güzel isim, günümüze kadar Bepanthol, Elidor ve diğer reklam filmleri için kamera karşısına geçmiştir.

Oyunculuk ve modelliğin yanı sıra Buse Orcan, profesyonel olarak dans ile de ilgilenmektedir. Ayrıca resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarda, sesi ile de müzik dünyasında ne kadar iddialı bir isim olabileceğini bizlere göstermiştir.

2021 senesinde ise ekranların sevilen dizilerinden, Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizi de Asya karakterini canlandırmıştır.

Buse Orcan Boyu, Kaç Yaşında?

Güzel oyuncu Buse Orcan‘ın 19 yaşında ve 1.77 cm boyundadır. Resmi instagram hesabını @buseorcann kullanıcı ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 17,9bin civarındadır. Uzun boyu, düzgün fiziği ve güzelliği ile ekran severlerin büyük beğeni ile takip ettiği isimlerden birisi olmayı başarmıştır.

Sık sık hayranları tarafından sevgilisi kim? sevgilisi varmı? soruları soruluyor. Ancak medyaya yansıyan bir birlikteliği ile ilgili hiç kaynağa ulaşılamamıştır.

Rol aldığı Gönül Dağı isimli dizi de Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi, Ege Aydan, Semih Ertürk, Ecem Özkaya, Erdal Cindoruk, ve Hazal Çağlar gibi isimlerde rol almıştır.
Buse Orcan4

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz