Burcu Çağrı

Burcu Çağrı uzun yıllar manken ve model olarak çalışmalarını sürdürmüştür. Hakkında ise aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi, oyunculuk kariyeri gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1981 yılında dünyaya gelen güzel isim İstanbul doğumludur. Uzun boyu, düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken ünlü ismin boyu ise 1.85 cm.. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü mezunu olan Burcu Çağrı mezuniyetin ardından bir süre Atatürk Kültür Merkezi’nde çalışmıştır. Balenin yanı sıra aletli jimnastik ve uzun süre kayak sporları ile ilgilenmiştir. Bir çok kaynakta annesinin de gençlik yıllarında mankenlik yaptığı belirtilmiş, kendisine ise annesinin büyük destek olduğunu belirtmiştir.

1998 yılında katıldığı Elite Model Look yarışmasının ardından manken olarak podyumlarda yer almıştır. Yarışmada 3. olan güzel isim daha sonra oyunculuk dünyasına giriş yapmış, Paramparça isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

Günümüzde model olarak halen çalışmalarına devam ettiği belirtilen Burcu Çağrı, ayrıca geçmiş yıllarda Tarık Solak’ın düzenliği organizasyon’da kick boks yapmıştır.

Paramparça dizisinin ardından bir çok projeden oyunculuk teklifi alsa da içlerinden ciddi olanlarını tercih edeceğini, kendisine uygun bir proje olursa rol alacağını belirtmiştir. Ayrıca geçmiş yıllarda bir plates okulu açmak istediğini vermiş olduğu bir röportaj’da dile getirmiştir.

Burcu Çağrı evli mi? sevgilisi kim?

Geçmiş yıllarda iş adamı Melih Özkan ile birlikteliği ile sık sık magazin dünyasının gündeminde yer almıştır. 2020 yılında ise yakışıklı oyuncu, şarkıcı Emre Altuğ ile sevgili oldukları yönünde haberler ile gündeme gelmiştir. Emre Altuğ’un eski eşi Çağla Şikel ile de sık sık kıyaslanan güzel ismin bale yapması ve manken olması magazin dünyasında gündeme gelmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz