Beyhan Kadayıfçı

Beyhan Kadayıfçı hem sosyal medya, hem de televizyon ekranlarında katıldığı bir çok program ile merak konusu olmuştur. Hakkında merak edilenler, kısaca kariyeri, ailesi, eğitimi, biyografi ve hayatı.

Beyhan Kadayıfçı Kimdir?

Beyhan Kadayıfçı influencer, aşçı, yemek ve mekan yazarı, sunucu. Beyhanın Mutfağı ismi ile hem web sitesi, hem de sosyal medya hesaplarında bir çok başarılı yemek vb. tariflerin paylaşımını sürdürmektedir.

Beyhan Kadayıfçı Nereli?

Beyhan Kadayıfçı Erzincan’lıdır. Ancak doğum yeri bilgisine henüz ulaşılamamıştır.

Beyhan Kadayıfçı Kaç Yaşında?

Beyhan Kadayıfçı 41 yaşındadır. Doğum tarihi 17 Şubat 1983, burcu ise kova’dır.
Beyhan Kadayifci7

Beyhan Kadayıfçı Evlimi? Eşi, Ailesi, Çocukları

Beyhan Kadayıfçı evlidir. Eşinin ismi Mehmet Kadayıfçı’dır. Bu evliliğinden Ahmet Sezai Kadayıfçı ve İpek Kadayıfçı isimlerinde bir oğlu, bir de kızı vardır. 3 kardeştir, bir abisi, bir de ablası vardır.

Yazlığı nerede, ne kadar kazanıyor, ne mezunu, eşi ne iş yapıyor gibi hakkında pek çok sorunun cevabı merak konusudur. Ancak bu konular hakkında net bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Bugüne kadar UzmanTV, KanalTürk – Deryanın Dünyası, Sizi Böyle Alalım, hepsiTV- live, İyi Fikir, MigrosTV – Ayça Yılmaz Doğan, Nuh’un Ankara Makarnası – Bi’ Tarif 4 Lezzet ve Alişan İle Hayata Gülümse gibi bir çok canlı yayın programına katılmıştır. En son Çağla İle Yeni Bir Gün adlı programda yer almıştır.

Uzun yıllardır, sosyal medya platformlarında içerik üreten ünlü isim özellikle Beyhanın Mutfağı ismini kullanmaktadır.

Resmi instagram hesabı @beyhaninmutfagi ‘dır. İnstagram hesabında ki takipçi sayısı ise günümüz itibariyle 1,3 Milyon civarındadır. Youtube video kanalı ise @Beyhaninmutfagicom ‘dur, abone sayısı ise 63,2bin civarında.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz